Як оновити список репозиторіїв.

В операційних системах сімейства Linux скачування нових версій програмних продуктів можна доручити спеціальному додатку - «Менеджер оновлень». Вам необхідно всього один раз його налаштувати, щоб постійно отримувати свіжі версії встановлених утиліт.
Вам знадобиться
  • Операційна система Ubuntu Linux.
Інструкція
1
Якщо говорити абстрактно, репозиторій - це свого роду мережевий диск, на якому знаходяться дистрибутиви абсолютно всіх програм. Що це дає? Вам не потрібно складувати нові релізи на своєму жорсткому диску, тепер все буде під рукою (при наявності інтернету). Явний плюс цього способу завантаження програм - ваше мінімальну участь. Вікно завантаження програм з'явиться на екрані автоматично (після надходження нових версій програм).
2
Для налаштування списків репозиторіїв необхідно натиснути на меню «Система», вибрати розділ «Адміністрування», потім натиснути на рядку «Джерела додатків». На екрані з'явилося вікно налаштування списків, в якому є кілька вкладок. На першій вкладці будуть вказані офіційні репозиторії, які є в будь збірці ОС Ubuntu. Тут рекомендується відзначити галочками перші 4 пункти. Останній пункт потрібний тим, у кого немає з'єднання з мережею Інтернет.
3
На наступній вкладці ви можете додати будь репозиторій або диск, на якому є дистрибутиви програм. Натисніть кнопку «Додати» і у вікні, введіть скопійоване рядок адреси репозиторію, наприклад, http://ppa.launchpad.net/alexey-smirnov/deadbeef/ubuntu. Натисніть клавішу Enter, щоб додати цю адресу.
4
Наступна вкладка - «Оновлення» - служить для складання розкладу оновлень. Рекомендується в блоці «Автоматичні оновлення» виставити значення «Щодня» - кожен день при завантаженні комп'ютера вашою системою будуть перевірятися всі списки репозиторіїв . При знаходженні нових версії продуктів, відмінних від вже встановлених, на жорсткий диск буде закачаний і встановлений оновлений дистрибутив.
5
Натисніть кнопку «Закрити», щоб зберегти зміни та оновити список всіх репозиторіїв . На екрані з'явиться вікно, в якому буде проведений пошук доступних версій програмних продуктів. Якщо будуть виявлені нові версії, вони будуть скопійовані в тимчасову папку і інстальовані.
6
Для окремого запуску вікна оновлення списків необхідно натиснути «Система», вибрати розділ «Адміністрування» і клацнути по рядку «Менеджер оновлень».