Як відключити підсвічування.

Деякі веб-камери забезпечені функцією підсвічування об'єкту, що знаходиться перед об'єктивом. Іноді ця опція є зайвою, наприклад, при хорошому освітленні приміщення. Існує кілька способів відключення підсвічування через інтерфейс пристрою.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення, що постачається разом з веб-пристроєм;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Перш за все, варто переконатися в тому, що дана функція реалізована не тільки на програмному рівні, але і на апаратній. Відключення підсвічування можливо призвести натиснувши спеціальну кнопку безпосередньо на корпусі камери. Більшість камер, які мають фронтальну підсвітку , оснащені таким рішенням. Найчастіше кнопку можливо виявити лише на дотик (вона невеликого розміру), як правило, вона розташовується з тильної сторони пристрою.
2
Якщо кнопок управління камерою вами не було виявлено, зверніться до програмної складової пристрою. Знайдіть інсталяційний диск для камери, який йшов в комплекті з нею, і вставте його у відкритий лоток CD/DVD-приводу. В меню диска виберіть розділ Program (програми) або Utilities (утиліти). Інсталює програму, яка служить для управління зовнішнім девайсом.
3
В головному вікні програми перейдіть до розділу «Управління веб-камерою» (назва може бути іншою) і знайдіть опцію «Фронтальної підсвічування». Вимкніть її, вибравши відповідний пункт. Збережіть зміни і закрийте вікно програми.
4
Якщо даного ПЗ на установчому диску виявлено не було, рекомендується завантажити утиліту по роботі з камерою. Якщо веб-камера вбудована в корпус ноутбука, слід встановити додаткові драйвера з офіційного сайту, за допомогою яких можна управляти будь-якою дією.
5
Додаткові функції управління камерою є і в настройках самих драйверів, запуск яких здійснюється через панель управління або через диспетчер пристроїв. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Принтери і факси», потім виберіть елемент «Сканери та камери». У властивостях веб-камери використовуйте пункт запуску програми драйвера.