Як налаштувати репитер.

Досить часто в порівняно невеликому житловому приміщенні необхідно створити безпровідну мережу. Наявність товстих стін і подвійних перегородок є негативним фактором для коректної передачі сигналу і часто сигнал втрачається, не досягнувши всіх користувачів мережі.
Вам знадобиться
  • Маршрутизатор WL- 520gU з функцією репитера.
Інструкція
1
Для посилення сигналу протягом всієї бездротової мережі слід встановлювати маршрутизатори, які забезпечені функцією повторювача (на англ. Repeater). Звичайно, для домашньої мережі є хороший варіант - створити 2 підмережі з різними пристроями передачі сигналу «по повітрю», але ця схема буде неідеальної. Тому слід застосовувати кілька маршрутизаторів, які продовжуватимуть сигнал.
2
Наприклад, дія одного пристрою поширюється на 100 метрів, але вам потрібно створити мережу довжиною в 200 метрів. Отже, в радіусі дії першого пристрою необхідно розташувати другий такий же пристрій. Дана технологія отримала назву Wireless Distribution System.
3
Для виконання настройки необхідно запустити будь-який інтернет-браузер і в адресному рядку ввести 192.168.1.1. Натисніть Enter, щоб перейти до меню пристрою. Розкрийте розділ Wireless і перейдіть до вкладки Interface. Встановіть кількість каналів не менше 10, а в пункті «Тип з'єднання» вкажіть «Авто-режим» з поясненням 54g Protection.
4
Наступна вкладка Bridge. Кількість каналів залиште колишнім. Тип з'єднання залиште «змішані». На вкладці Advanced необхідно відключити функцію AfterBurner. Пункт «Приховати SSID» залиште в колишньому положенні, тобто «Ні».
5
Вкладка Operation Mode. Тут необхідно вибрати режим Home Gateway. Ваш IP-адресу, маску підмережі та інші параметри пошуку адреси вкажіть на сторінці LAN.
6
Тепер необхідно зберегти настройки та зробити перезавантаження Wi-Fi пристрої. Для цього виберіть відповідний пункт в меню модему або виконайте дану операцію вручну, натиснувши кнопку Reboot на маршрутизаторі.
7
З'єднайте 2 пристрої в мережу і перевірте їх працездатність, а також наявність зв'язку протягом 200 метрів, як було заявлено в прикладі.