Як скасувати синхронізацію.

Синхронізація часу зі спеціальним сервером допомагає відображати коректне час для вашого часового поясу. У налаштуваннях аплету «Дата і час» дану опцію можна відключити, але в майбутньому ви можете спостерігати різницю в поточному і реальному часі.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP.
Інструкція
1
Синхронізація часу використовується як додаткова опція, яку можна відключити. Як правило, це відбувається з двох причин: непотрібність звірки часу і при виникненні проблем при виконанні цієї операції. Найпростіший і доступний метод відключення синхронізації часу з сервером - запуск аплету «Властивості: Дата і час».
2
Існує кілька способів запуску цього аплету. Перейдіть до робочого столу і двічі клацніть лівою кнопкою миші по годинах в системній панелі (треї). Трей знаходиться в правому нижньому кутку вікна робочого столу. Те ж саме вікно відкривається через «Панель управління», якщо двічі клацнути по значку «Дата і час».
3
Перейдіть до вкладки «Час інтернету» і зніміть позначку з пункту «Виконувати синхронізацію з сервером часу в інтернеті». Натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку ОК.
4
Тільки що виконану вами операцію можна здійснити через реєстр операційної системи. Для цього вам знадобиться створити reg-файл, в якому будуть міститися три кодові рядка. Запустіть будь-який текстовий редактор або створіть новий текстовий документ на робочому столі.
5
В порожній файл необхідно скопіювати наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesW32TimeParameters] "Type"="NoSync" Потім збережіть файл, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + S (меню «Файл» пункт «Зберегти»). У вікні імпорту введіть його назву, наприклад, «Сінхрон.reg». В полі «Тип файлу» виберіть рядок «Всі файли».
6
Збережено таким чином файл слід запустити, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. У діалоговому вікні погодьтеся із змінами, натиснувши кнопку «Так». Тут же на екрані з'явиться вікно з повідомленням про внесені зміни, натисніть ОК або клавішу Enter.
7
Якщо ви шукайте причину некоректної синхронізації, слід розглянути два варіанти. Перший полягає в слабкому заряді харчування акумуляторної батареї на материнській платі. Рішенням даної проблеми є придбання такого ж елемента живлення і заміна старої батареї на нову.
8
Другою причиною є набрання чинності постанови Президента РФ про скасування переведення часу, який було затверджено влітку 2011 року. Компанією Microsoft було розроблено спеціальне доповнення, яке можна завантажити за наступним посиланням http://support.microsoft.com/kb/2570791.