Як зробити штангу.

Якщо ви вирішили накачати біцепси або просто стати трохи сильніше, а заодно поліпшити фігуру, вам знадобиться штанга. Не обов'язково відразу бігти в магазин спорттоварів і набувати стильний, але страшно дорогий снаряд. Для початку можна зробити штангу своїми силами в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • 8 порожніх пластикових пляшок, широкий канцелярський скотч, держак для лопати або труби діаметром 30-35 мм довжиною близько 2-х метрів, алюмінієвий дріт, річковий пісок або цемент (порошок).
Інструкція
1
Візьміть пластикові пляшки і наповніть їх сухим річковим піском (бажано просіяним, дрібної фракції). У міру наповнення пісок слід утрамбовувати, час від часу постукуючи дном пляшки об підлогу. При наповненні пляшок цементом треба пам'ятати, що така штанга буде важче, ніж з піском. Закрутіть пляшки кришками якомога міцніше.
2
Поставте по 4 пляшки разом (не в ряд) і обмотайте їх широким скотчем. Бажано зробити не менше 30 витків (ви повинні відчути, що пляшки в зв'язці не бовтаються, а скріплені міцно). Після цього зафіксуйте в'язку алюмінієвої дротом: ближче до дна пляшок - 4 витка і ближче до шийки - також 4 витка. Тобто у вас повинно вийти дві пляшкові зв'язки з «алюмінієвої» фіксацією зверху і знизу.
3
В отвори, наявні в центрі кожної зв'язки, вставляємо держак (або трубу). Як його закріпити, кожен вирішує сам. Можна, наприклад, вставити держак так, щоб його кінці виставлялися по краях пляшкових зв'язок, і зафіксувати вантаж (щоб він не рухався по черешку) дротом, скотчем або шнуром, міцно намотавши його на чорний.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uNwLe1QGjsg
Зверніть увагу
Звичайно, саморобна штанга не замінить справжнього спортивного снаряда, зробленого професійно відомими виробниками спортінвентарю, проте, на перший час цілком згодиться і допоможе підкачати фігуру і зміцнити м'язи.
Корисна порада
Для виготовлення штанги підійдуть пластикові пляшки об'ємом від 1-го до 5 літрів. Можете для одного вантажу брати пляшки однакового обсягу, а можете - різного. Просто ви повинні знати, штангу якої ваги ви хочете зробити. Розрахувати вагу неважко. Відомо, що одна пляшка об'ємом 1 л при наповненні піском дрібної фракції важитиме 2 кг. Тепер множте і робіть штангу такої ваги, який ви вважаєте для себе оптимальним. Зробіть для себе «про запас» вантажі більшої ваги, т.к. відомо, що вже після тижня тренувань малу вагу перестає задовольняти штангіста.
Багато людей хочуть займатися спортом, підтримувати своє тіло в хорошій формі, але частіше за все на шляху у їхні бажання стоять фінансові проблеми, брак грошей для занять в спортивних залах або на покупку устаткування, наприклад, гантелей. Виявляється, зробити ці тренажери можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - Ластикову пляшки (з-під "Фанти")
  • - бляшані банки (з-під згущеного молока)
  • - два невеликих шматка металевої труби
  • - цементний розчин, пісок або вода
Інструкція
1
Існує декілька способів зробити гантелі своїми руками. Спочатку ми розглянемо той, який здійснити найпростіше. Для цього вам знадобляться порожні пластикові пляшки (ідеально підійдуть пляшки з-під Фанти, так як їх буде зручно тримати в руці), вода або пісок, електронні ваги, якщо ви хочете відрегулювати вагу гантелі.Пріступаем до виконання: 1. Візьміть пляшки, ретельно помийте їх, позбудьтеся етікеток.2. Наповніть пляшки піском (можна і водою, але вам доведеться часто міняти вміст) .3. Зважте майбутню гантель, відрегулюйте її вага, додаючи або збавляючи пісок (воду) .4. Закрутіть щільно кришку бутилкі.5. Для дотримання безпеки, заклейте кришку ізолюючої лентой.Ваша гантель готова, можете відчувати її під час домашніх тренувань.
2
За допомогою наступного способу ви зможете зробити гантелі, які будуть важити набагато більше, ніж гантелі з пляшок. Приготуйте наступні матеріали: парне кількість жерстяних банок (з-під згущеного молока, або подібні), якщо потрібні великі гантелі - можна взяти банки з-під фарби, які існують різних розмірів, шматок металевої труби (близько 20 см), цементний раствор.Делаем гантелі: 1. Візьміть дві банки, промийте і підсушіть іх.2. Берете одну банку, наповнюєте її цементним раствором.3. Вставляєте один кінець металевої труби в раствор.4. Тримайте пару хвилин, поки розчин не почне густіти, і труба буде триматися сама в вертикальному положеніі.5. Залиште майбутню гантель до повного застигання цемента.6. Наповніть розчином другу банку.7. Вставте в неї вільний кінець труби, яку залили в першу банку.8. Потримайте деякий время.9. Закріпіть трубу в потрібному положенні і залиште до повного застиванія.На виготовлення гантелей за допомогою останнього способу у вас піде більше часу, але вони будуть дуже міцними і зручними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0cDfcgGFsKE