Як робити глазурування волосся будинку. глазурування волосся Як робити це.

Глазурування волосся - це процедура, при якій волосся насичуються керамидами і набувають здоровий блиск і шовковистість. Тобто, кожен волосок покривається тонким шаром кольоровий або безбарвною глазурі. Не дарма процедура глазурування так популярна серед прекрасної половини людства, адже вона дозволяє за короткий час, і з мінімальними зусиллями, значно поліпшити стан волосся, зробити їх гладкими, яскравими і блискучими.
Вам знадобиться
  • - оттеночний барвник з активатором;
  • - стабілізатор;
  • - кондиціонер для волосся;
  • - пензлик;
  • - мисочка для змішування складів;
  • - рукавички
Інструкція
1
Перед початком процедури вимийте волосся и, злегка підсушіть і нанесіть на них живильну маску, відповідну структурі ваших волосся. Після закінчення 30 хвилин змийте її теплою водою.
2
Ретельно змішайте в мисочці дві частини активатора і одну частину оттеночного барвника. Суміш повинна вийти гелеобразной, легкого перламутрового відтінку, без домішки бульбашок повітря.
3
Одягніть рукавички і, за допомогою пензлика, рівномірно розподіліть масу на волосся и, наносячи її від коренів до самих кінчиків.
4
Протягом декількох хвилин масажуйте пасма волосся для рівномірного розподілу складу.
5
Накрийте голову поліетиленовою шапочкою і спокійно займайтеся своїми справами 20-30 хвилин. За цей час суміш проникне в структуру волосся а і наситить його.
6
Змийте склад без застосування шампуню. Для закріплення стійкого кольору, нанесіть на волосся и стабілізатор. Через п'ять хвилин видаліть його теплою водою.
7
В кінці процедури використовуйте кондиціонер, рівномірно розподіляючи його по всій довжині волосся. Він допоможе закріпити отриманий ефект від глазурування. Посічені та пошкоджені волосся и обробіть поживними масками, підходящими вашому типу волосся. В цьому випадку від кондиціонера слід відмовитися.
8
Пам'ятайте про те, що деякі інгредієнти складу можуть викликати алергічні реакції. Тому, перед початком процедури глазурування проведіть тест на невеликій ділянці шкіри голови і пасма волосся.