Як збільшити обсяг пам'яті.

Процедура збільшення обсягу оперативної і віртуальної пам'яті персональних комп'ютерів є вельми корисною для підвищення швидкості швидкодії і продуктивності комп'ютера. Збільшивши обсяг пам'яті, ви зможете встановлювати і грати в сучасні ігри, запускати велику кількість додатків і виконувати ряд інших завдань.
Інструкція
1
Для збільшення оперативки вам буде потрібно додатковий модуль. Однак слід врахувати факт потенційного ризику, безпосередньо пов'язаного із заміною елементів. Якщо виникнуть які-небудь питання, слід звернутися до виробника комп'ютера або спеціалізованої фірме.Не забувайте і про те, що гарантійний термін комп'ютера після зняття кришки може привести втрати гарантії.
2
Перед вибором оперативки з'ясуйте її обсяг на комп'ютері таким чином: Мій комп'ютер - Властивості - Загальні - Обсяг оперативної пам'яті. Далі з'ясуйте швидкість оперативної пам'яті, тип модуля, кількість контактів в материнській платі і число вільних гнізд.
3
Для збільшення обсягу віртуальної пам'яті клацніть правою кнопкою мишки на значок Мій комп'ютер, лівої виберіть пункт Властивості - Швидкодія - Віртуальна пам'ять - Параметри.
4
Виберіть необхідний вінчестер і вручну встановіть мінімальний і максимальний обсяг виртуалки.
5
Після цього натисніть ОК і виконайте перезавантаження комп'ютера.
6
У разі якщо вам знадобилося відновити початкові параметри, повторіть вищевказані дії, тільки на вкладці «Віртуальна пам'ять» виберіть рекомендовані Windows. Перед безпосереднім зміною параметрів обов'язково запишіть поточні - це допоможе вам уникнути неприємних наслідків у разі необхідності їх відновлення.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, щоб установлювана вами оперативна пам'ять відповідала вимоги материнської плати. В іншому випадку ви не доб'єтеся бажаної функціональності.
Пам'яті багато не буває. Цей закон добре відомий усім власникам комп'ютера, оскільки в один далеко не прекрасний момент з'являється повідомлення «Недостатньо оперативної пам'яті» і доводиться терміново вирішувати, що можна зробити в подібній ситуації. Найпростіший вихід - збільшити віртуальну пам'ять комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для визначення обсягу оперативної пам'яті, встановленої на комп'ютері.
2
Розкрийте посилання «Властивості» і перейдіть на вкладку «Загальні».
3
Запам'ятайте дані обсягу пам'яті і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції зміни параметрів віртуальної пам'яті комп'ютера.
4
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Система» (для Windows XP).
5
Виберіть вкладку «Додатково» відкрився вікна програми та натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія» (для Windows XP).
6
Перейдіть на вкладку «Додатково» нового діалогового вікна «Параметри швидкодії» і натисніть кнопку «Змінити» для редагування параметрів віртуальної пам'яті комп'ютера (для Windows XP).
7
Виберіть значення «Розмір за вибором системи» в розділі «Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках» для надання операційній системі можливості самостійного управління обраним параметром (для Windows XP).
8
Вкажіть «Особливий розмір» для обмеження вихідного і максимального розміру обсягу віртуальної пам'яті. Рекомендованим вважається збережене раніше значення обсягу фізичної оперативної пам'яті Х 1,5 або 2 (для Windows XP).
9
Виберіть значення «Без файлу підкачки» за наявності великого обсягу фізичної оперативної пам'яті і небажанні використовувати віртуальну пам'ять (для Windows XP).
10
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і перейдіть в пункт «Властивості» для зміни параметрів віртуальної пам'яті в операційній системі Windows Vista і Windows 7.
11
Виберіть вкладку «Швидкодія" діалогового вікна та натисніть кнопку «Віртуальна пам'ять » (для Windows Vista і Windows 7).
12
Натисніть кнопку «Параметри віртуальної пам'яті встановлюються вручну» і вкажіть жорсткий диск, призначений для використання віртуальної пам'яті (для Windows Vista і Windows 7).
13
Вкажіть бажані параметри використання віртуальної пам'яті і натисніть кнопку OK для виконання команди.
14
Підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK і перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Параметри віртуальної пам'яті встановлюються автоматично. Зміна параметрів не допускається без абсолютної необхідності.
Корисна порада
Використовуйте технологію ReadyBoost в Windows Vista для збільшення віртуальної пам'яті комп'ютера за допомогою флеш-пам'яті.