Як стимулювати гормон росту.

Гормон росту - це поліпептидний гормон, який відповідає за зростання всіх тканин тіла. У крові він тримається лише кілька хвилин, після чого всмоктується печінкою і переробляється в фактор росту. Чи можна стимулювати гормон росту?
Інструкція
1
Гормон росту виділяється передньою долею гіпофіза. Особливо активно цей процес відбувається під час занять фізичними вправами. Основним його ефектом у дітей є стимуляція поздовжнього росту кісток. Таке зростання відбувається внаслідок збільшення об'єму і кількості клітин хряща в ростової платівці. Поряд із збільшенням обсягу в процесі росту відбувається і поступове перетворення хрящів в зрілу кісткову тканину. Тому надавайте дитині можливість щодня займатися спортом. Привчіть його вранці виконувати гімнастику, запишіть в спортивну секцію.
2
Для стимуляції гормону росту в дитячому віці особливо підходять фізичні вправи на витягування, різні розтяжки. Вони не тільки збільшують гнучкість малюка, але і сприяють його зростанню. Підберіть кілька вправ, які будуть цікаві малюкові і регулярно займайтеся разом з ним.
3
Гормон росту грає також важливу роль при регуляції метаболізму кісткової тканини. Не тільки у дітей, але і у дорослих постійно відбувається реорганізація кісткової структури. Цей гормон активує обмін кісткової тканини, викликає посилення остеобразованія. Тому приділяйте увагу фізичним навантаженням і для свого організму.
4
Вченими доведено, що гормон росту активно виділяється не тільки при заняттях спортом, але і під час сну. Ось чому необхідно стежити за розпорядком дня. Здоровий сон повинен становити не менше 8-и годин. Обов'язково провітрюйте приміщення для нічного відпочинку. Слідкуйте, щоб температура в кімнаті не піднімалася вище 20-ти градусів.
5
Прийом амінокислот, зокрема аргініну і орнітину, також підвищує вироблення гормону росту. А це призводить до збільшення м'язової тканини і зниження об'єму жирової тканини. Проведені дослідження довели ефективність внутрішньовенного введення цих амінокислот. Тому звертайтеся до фахівців, які розрахують вам дозування даних препаратов.А ось прийом всередину добавок на основі аргініну та орнітину малоефективний. Тому не викидайте гроші на вітер. Краще виконуйте розпорядок дня, вживайте їжу, багату білком, кальцієм, магнієм і іншими макро і мікроелементами.