Як розповідати дитині про тварин.

Діти ростуть, розвиваються і починають вивчати навколишній світ. Їх цікавить буквально все, питання сиплються на батьків, як з рогу достатку. І однією з тем, які цікавлять маленьких чомучок, є світ тварин. Так як же правильно розповісти діткам про звірят?
Інструкція
1
Зовсім юним натуралістам купіть картки із зображенням тварин . Кожну картку супроводжуйте коротенькими історіями про звірят: як вони називаються, де живуть, що їдять і як «розмовляють». Хорошим помічником в розповідях про тварин є аудіосказкі, в яких малюк сам зможе почути як нявкає кошеня, мукає корова або як гуси роблять свою коронну га - га - га.
2
Читайте маляті веселі вірші й оповідання про братів наших менших. Вибирайте книжки з яскравими ілюстраціями, щоб дитина могла не тільки послухати забавне вірш про зайчика, але й побачити його зображення на картинці. Коли малюк підросте, придбайте хорошу енциклопедію про світ тварин , в якій цікава інформація супроводжується барвистими фотографіями і зображеннями.
3
Час від часу дивіться документальні фільми про природу, в них тварини показані в своєму природному середовищі існування. Спочатку самі побіжно перегляньте фільм, щоб потім не довелося малюкові пояснювати не зовсім упереджено моменти звірячої полювання або шлюбного періоду у тварин . Вибирайте добрі хороші фільми, рекомендовані до дитячого перегляду, де показують загальні моменти з життя тварин . Купуйте малюкові диск з веселими мультфільмами про звірят. Краще всього, якщо це будуть старі радянські мультики.
4
Сходіть з дитиною в цирк на веселу виставу за участю звірів. Нехай малюк в антракті сфотографується з ким - небудь з «артистів». Зазвичай дітки люблять цирк і з захопленням спостерігають за дресированими тваринами. Походи в зоопарк теж дуже корисні для дитячого розвитку і розширення кругозору. Візьміть з собою фотоапарат, щоб зберегти самі веселі та цікаві моменти. Така екскурсія в світ тварин подарує дитині масу вражень і безцінний досвід спілкування з братами нашими меншими.