Як робити домашнє завдання з дитиною.

Ваша дитина пішла до школи. Це досить важкий період у його житті. Нові люди, нові обов'язки, щоденні уроки і виконання домашнього завдання. Звичайно, йому необхідна ваша допомога, адже від того, як він навчиться розподіляти свій час і сили, залежить його навчання в майбутньому.
Інструкція
1
Не змушуйте дитину приступати до виконання домашнього завдання відразу після повернення зі школи. Нехай пообідає, відпочине години дві і після цього приступає до роботи. Але відкладати навчання на вечір теж не варто - дитина просто втомиться.
2
Скажіть школяреві, що домашнє завдання він повинен виконувати самостійно. Ви можете тільки допомогти. У школі вчитель вже пояснював йому матеріал і вдома треба просто повторити пройдене. Але якщо раптом виникнуть труднощі і виявиться, що на уроці було не все зрозуміло, ви обов'язково прийдете на допомогу.
3
Не робіть уроки за дітей! Якщо виникло утруднення при рішенні якогось виду завдань, розберіть незрозумілий матеріал на прикладі подібних завдань, але інших. А те, що задано, дитина повинна вирішити сам. Інакше він дуже швидко зрозуміє, що все незрозумілі завдання вирішуєте ви, і не буде намагатися робити щось самостійно.
4
Простежте за тим, щоб дитина не відволікався при виконанні уроків. Заняття при включеному телевізорі або музиці великої користі не принесуть. Заздалегідь домовтеся з малюком, що він не буде тримати на столі сторонні іграшки, які будуть відволікати його увагу. Поясніть, що спілкування з друзями по телефону варто відкласти на більш пізній час.
5
Допоможіть малюкові скласти план виконання уроків. Для цього визначте, які предмети даються йому легше, а на які доводиться витрачати більше часу. Краще виконувати завдання від простого до складного. Інакше, виконуючи складну для нього завдання, дитина може так втомитися, що буде не в змозі виконати інші завдання.
6
Не квапите школяра, що не підганяйте. Всі люди різні; цілком можливо, що йому потрібно більше часу, щоб засвоїти матеріал.
7
Перевірте якість виконаного завдання. Якщо дитина помилився, скажіть йому про це, але не вказуйте відразу на конкретні помилки, а спочатку попросіть їх знайти.
8
Не забудьте похвалити вашого улюбленого школяра після виконання домашньої роботи. Він адже так старався.