Як знайти роботу продавця.

Сьогодні продавець - одна з найбільш затребуваних професій на ринку праці. Якщо ви вибрали своєю сферою діяльності торгівлю і бажаєте влаштуватися на роботу продавцем, дотримуйтесь нескладних порад, щоб уникнути тривалих пошуків.
Інструкція
1
Переглядайте оголошення про найм співробітників в друкованих виданнях та на сайтах, присвячених пошуку роботи. Зверніть увагу, що на сайтах великих торгових компаній зазвичай є сторінка «Вакансії» або «Бажаючим влаштуватися». Там може міститися корисна для вас інформація.
2
Додайте резюме на основних сайтах, присвячених пошуку роботи, і регулярно його оновлюйте. Тільки не забудьте видалити особисту інформацію з інтернету, коли робота буде знайдена, інакше ще довгий час вас можуть долати телефонними дзвінками.
3
Подумайте, в якій сфері продажів ви хотіли б працювати. Якщо ви припускаєте влаштовуватися продавцем в супермаркет, продуктовий магазин, відділи косметики та парфумерії, вам обов'язково потрібно санітарна книжка. Оформіть її заздалегідь. Для цього необхідно пройти медогляд в поліклініці і здати необхідні аналізи.
4
Пошук роботи продавця також можна вести через Центр зайнятості населення. Вони дійсно допоможуть вам знайти підходящу роботу , запропонують кілька варіантів на вибір, і навіть відправлять на курси підвищення кваліфікації. Мінус цього способу полягає в тому, що, як правило, у банку вакансій Центру зайнятості рідко зустрічаються високооплачувані варіанти.
5
Якщо вас цікавить робота продавцем-консультантом в конкретному магазині, поцікавтеся, набирають вони співробітників. Навіть якщо в даний момент вільних місць немає, залиште своє резюме. У цій професії досить висока плинність кадрів (не всі витримують шалений ритм роботи і досить високі вимоги). Проявіть свою зацікавленість, і, можливо, з вами зв'яжуться, як тільки з'явиться вільна вакансія.
6
Нарешті, просто прогуляйтеся по магазинах і торгових центрах недалеко від будинку, або там, де ви хотіли б працювати. Дуже часто оголошення «Требуется продавец» розміщуються прямо на вході в торгову точку.