Як будувати піраміду.

Піраміда - це геометрична фігура, у якої є багатокутна основа (часто квадрат або трикутник, рідше чотирикутник) і трикутні сторони. Є багато способів побудувати піраміду на папері. Самостійна фігура піраміди широко використовується в геометрії і черчении. Існує кілька основних зразків для побудови чотиригранної піраміди і квадратної піраміди.
Інструкція
1
Для того, щоб побудувати четирехграннік для піраміди необхідно побудувати трикутник із суміжними кутами.
2
Підняти лінії або діагоналі від основи трикутника до його кутах вгору так, щоб побудований суміжний трикутник став внутрішньою частиною піраміди.
3
Також можна побудувати асиметричний чотиригранник. Для цього необхідно побудувати трикутник і знайти проміжні положення його сторін. Потім з'єднайте середини трикутника, щоб сформувати менший трикутник. А потім прокреслите лінії до кутів трикутника, зробивши грані.
4
Щоб зробити квадратну піраміду, накресліть квадратну основу для геометричної фігури і прикладіть равносторонние трикутники до кожної сторони. З'єднайте трикутники так, щоб вершина була пунктом, де чотири трикутника перетинаються.
5
Можна зробити піраміду більш високою при використанні більш великих розмірів і параметрів трикутників. Тільки необхідно побудувати трикутники ідентичними, інакше вони не будуть з'єднуватися нагорі і не утворюють рівної піраміди.
У наші дні все більше заможних людей, що мають серйозні капітали, вирішують звернутися до релігії і сприяти її розвитку і становленню. Один із способів підтримати релігію у своїй країні - це побудувати храм . Будівництво храм а - непроста справа, в якому потрібно враховувати масу тонкощів і нюансів, і воно можливе тільки в тому випадку, якщо ви отримали на будівництво благословення глави єпархії, і якщо в регіоні є зареєстрована церковна громада. У цій статті ви дізнаєтеся про основні правила, які потрібно дотримуватися при споруді храм а.
Інструкція
1
Маючи благословення глави єпархії та зареєстровану громаду, вже можна звертатися в адміністрацію місцевого управління з проханням надати вам землю для будівництва, підкріпивши своє прохання листом архієрея.
2
Рішення про надання землі може бути швидким і успішним, а може затягнутися в тому випадку, якщо під обраним ділянкою землі проходять якісь підземні комунікації, а поруч знаходиться лісопаркова зона, річка чи яр, а також, якщо це місце заплановано для якогось іншого будівництва.
3
Для узгодження земельної ділянки вам буде потрібно набір документів, в тому числі - кадастровий паспорт, в якому повинна стояти відмітка про те, що земля виділяється для будівництва церкви.
4
Після того, як земельна ділянка під будівництво буде виділено офіційно, знайдіть підходящу архітектурно-проектну майстерню для розробки архітектурного проекту храм а. Переконайтеся, що майстерня має оновлену державну ліцензію і має досвід зведення церкви, проект якої потім повинен бути узгоджений в місцевому архітектурному комітеті і на інших експертизах.
5
Окремої уваги заслуговує пошук добросовісної і вмілої будівельної бригади. Якщо ваша архітектурно-проектна майстерня має власних робітників і будівельну ліцензію, ви можете замовити у них і будівельні роботи вдобавок до створення проекту храм а.
6
Напевно, найскладніше питання, що встає перед тим, хто займається будівництвом храм а - це фінансування, так як будівництво і супутні витрати виливаються у серйозні суми грошей - від трьох мільйонів до півмільярда рублів, залежно від регіону та складності будівництва.
7
Джерело коштів може бути самим різним - від кредиту в банку до пошуку спонсорів, організацій та меценатів, які готові вкласти свій капітал в споруду храм а, а також частина грошей можна зібрати, завдяки благодійним внескам та пожертвам від членів громади і жителів регіону.
8
Залежно від того, наскільки швидко знаходяться грошові кошти і вирішуються організаційні питання, строк будівлі храм а може як скоротитися, так і розтягнутися на довгі роки.
9
У будівництві храм а дуже важливо знати, чим його внутрішня структура відрізняється від звичайної будівлі. Всі внутрішні елементи храм а символічні - у ньому повинен бути вівтар і престол, що символізує божественний світ, де відбуваються таїнства, і середня частина для прихожан, що символізує земний світ, відокремлена від вівтаря іконостасом.
10
Від іконостасу до внутрішньої частини храм а йде невелике піднесення, яке називається Соле. У його центрі знаходиться округлий виступ, з якого зачитується євангеліє.
11
Якщо храм має всього один престол, то він є однокупольним. Якщо ж престолів кілька, в храм е будується крім головного кілька додаткових куполів. Також у деяких храм ов є невелика кімната перед входом, що називається притвором, вхід в який здійснюється з паперті.