Як укладати плитку пвх.

Покриття підлоги плиткою ПВХ - практичне і грамотне рішення. Сучасні плитки для підлоги з ПВХ поєднують у собі всі позитивні якості різних підлогових покриттів - гнучкість лінолеуму, красу ламінованого паркету і зносостійкість керамограніта. Укладати плитку ПВХ можна на будь стать, в тому числі на теплі підлоги.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна рулетка;
  • - шпатель;
  • - будівельний (килимовий) ніж;
  • - сталева лінійка;
  • - гумовий або дерев'яний молоток;
  • - трамбувальними вал (10-30 кг.);
  • - клей
Інструкція
1
Підготуйте поверхню, на яку будете наклеювати плитку. Поверхня основи підлоги повинна бути сухою, чистою і рівною. Очистіть всю площу від будівельного пилу, щоб запобігти погане зчеплення клею з основою.
2
Визначте центр приміщення і нанесіть розмітку - проведіть перпендикулярні лінії через центр, що розділяють кімнату на 4 частини. Починайте укладання плиток від центру. Нанесіть клей на тильну сторону матеріалу. Залежно від інструкції до клею, залиште клей на 15-30 хвилин і приклейте плитку до підлоги. Притисніть її на кілька секунд руками.
3
Кожну наступну плитку приклеюйте встик до попередньої, без зазорів і зсувів. Звертайте увагу на кромки плиток, не піднімаються вони. Видаліть проступають по швах надлишки клею до того, як він висохне. Стики приклеєних плиток ретельно простукує гумовим молотком. Кожні 3-5 м? рекомендується прокатувати наклеєні плитки важким трамбувальним валиком.
4
При необхідності обріжте частина плиток гострим ножем. Намітьте місце, по якому будете обрізати, з лицьового боку плиток, це допоможе уникнути помилок. Якщо в приміщенні є стояки або труби, зробіть з жорсткого картону викрійку-шаблон, по якому можна буде правильно відрізати частину плиток для облягання труби.
Зверніть увагу
За наклеєним плитках не можна ходити протягом 48 годин - до повного висихання клея.Прі роботі в зимовий час треба враховувати, що температура приміщення і плиток повинна бути не нижче 18 ° С. Плитки повинні відлежатися в теплому приміщенні в горизонтальному положенні протягом 48 годин.
Корисна порада
На виворітній стороні плиток вказано правильний напрямок укладання (стрілка). Слід дотримуватися цього напрямку, тоді покриття буде виглядати на підлозі єдиним полотном і шви будуть практично незаметни.Для полегшення роботи з обрізки виробів можна злегка підігріти їх за допомогою звичайного фена. Матеріал трохи розм'якшиться і різати його буде значно легче.Прі укладанні плиток на підлогу з підігрівом рекомендована температура підлог - не вище 28 ° С.