Як знайти роботу архітектора. Як завжди знайти роботу.

Професія архітектора завжди була затребуваною. Будівельний бум, що почався в 90-х роках минулого століття і тривав до останнього часу, сприяв тому, що багато випускників шкіл отримували освіту архітекторів і були впевнені в тому, що роботу знайдуть завжди. Однак тривалий економічна криза знизила темпи будівництва, тому для архітекторів пошук роботи стає проблемою.
Інструкція
1
Роботу архітектора можна пошукати в архітектурних майстерень і бюро, які продовжують свою діяльність, незважаючи на кризу. Складіть і розішліть резюме, в якому згадайте навчальний заклад, де ви отримали спеціальну освіту і розкажіть про досвід своєї роботи. Добре, якщо до резюме ви докладете портфоліо зі своїми проектами в електронному вигляді.
2
Спробуйте звернутися до місцевих органів влади, при яких існують комітети та управління з архітектури. В даний час, згідно Містобудівній Кодексу РФ, практично у всіх населених пунктах розроблені або розробляються правила землекористування і забудови, тому архітектори, мають уявлення про територіальне планування, особливо затребувані.
3
Крім того, в містах районного значення працюють державні структури, які здійснюють архітектурний нагляд за будівництвом. Там завжди потрібні професіонали, але потрібен досвід роботи за фахом не менше двох років.
4
Професія архітектора і проектувальника гарна ще й тим, що таким фахівцям можна працювати віддалено. Добре, звичайно, якщо у вас вже є напрацьовані зв'язки і ви можете розраховувати на постійні замовлення. Але навіть якщо у вас ще мало досвіду, ви можете звернутися на біржі фрілансу і почати працювати поки що за невеликі гроші. Зібравши хороший портфоліо, ви вже зможете підвищувати свої ставки або звернутися в будь-яку комерційну структуру, де потрібні фахівці з досвідом роботи.
5
Кілька спеціалізованих порталів Архітектор.ру, архіп.ру надають свої площадки під біржі проектів, де архітектори зможуть знайти замовників на проектування та дизайн приміщень. При цьому ви зможете отримати замовлення як на проектування житлових будівель, так і промислових або торгових. Якщо ви впевнені в тому, що робота архітектора - ваше покликання, і дійсно хочете працювати, то ваші пошуки, звісно, будуть успішними.