Як записати музику через itunes.

Деякі люди, набуваючи гаджети фірми Apple, навіть не підозрюють про існування додатки iTunes. А адже тільки з його допомогою можна перенести інформацію зі стаціонарного комп'ютера в iPod, iPad, iPhone.
Інструкція
1
Скачайте з офіційного сайту фірми Apple останню версію додатка iTunes.
2
Встановіть додаток на свій комп'ютер або ноутбук. Будьте готові до того, що в ході інсталяції треба буде поділитися інформацією про вашу кредитну карту. І не дивуйтеся, що після завершення установки iTunes з вашою кредитки буде списаний один долар.
3
Відкрийте додаток. Зверніть увагу на його ліву панель. Клікніть на вкладку «Музика». Перед вами з'являться три значка: «Завантажуйте музику » (ця функція працює не в кожній країні), «Імпортуйте свої CD» і «Знайдіть музичні файли». Під останнім значком розташована активне посилання «Знайти файли MP3і AAC в моїй папці користувача».
4
клацне на це посилання, програма знайде і покаже все аудіофайли, які є на вашому комп'ютері. Виберіть треки, які ви не хочете перенести на ваш гаджет, виділіть їх і зітріть. Якщо ви меломан, і на вашому комп'ютері багато mp3-файлів, то значно простіше «перетягнути» потрібні вам папки з музикою в поле iTunes. Треба сказати, що цей спосіб набагато ефективніший. Завдяки йому, ви економите свій час.
5
Підключіть ваш гаджет до комп'ютера. На лівій панелі iTunes на вкладці «Пристрої» відобразиться інформація про ваше девайсе. Кликнете на неї. Зверху з'являться нові вкладки, перейдіть в розділ «Музика» і поставте галочку навпроти слів «Синхронізувати музику » і «Синхронізувати всю медіатеку». Клікніть на кнопку «Синхронізація.» У правому нижньому куті. Відбудеться автоматична синхронізація всієї музики, яку ви перенесли в iTunes.
6
Вийміть ваш гаджет. Пристрій готовий до використання.
Зверніть увагу
Користуючись iTunes, ви можете вибрати зручний для вас інтерфейс. Музику можна сортувати за назвами треків, по виконавцю, за альбомами, за жанрами і т.д.Функція Genius робить можливим створення власних міксів. Їх також можна переносити на ваш девайс.