Як купити акції.

В останні роки все більш популярним є вкладання коштів в акції підприємств. Дані цінні папери дозволяють заробляти на отриманні дивідендів або за рахунок здійснення операцій з купівлі-продажу на фондових біржах.

Інструкція
1
Складіть список торговців цінними паперами. До них відносяться деякі банки та спеціалізовані брокерські фірми, що володіють відповідною ліцензією. Знайти їх досить легко. По-перше, відвідайте найближчий банк і дізнайтеся у них інформацію з даного питання. По-друге, вивчіть місцеву пресу на предмет оголошень з продажу акцій. По-третє, скористайтеся пошуковими системами в мережі інтернет. В результаті необхідно отримати основну інформацію по брокерам.
2
Проаналізуйте такі параметри брокерських фірм, як комісія, мінімальний депозит, список маржинальних паперів, максимальне плече, надані термінали для роботи, наявність аналітичних та інформаційних стрічок. Визначте найбільш вигідного торговця цінними паперами і відвідаєте його офіс.
3
Укладіть договір з брокерською фірмою. Деякі пропонують зареєструватися за допомогою інтернету і працювати в онлайн-режимі, однак цьому супроводжують певні ризики, особливо якщо ви маєте намір вкласти в акції більшу суму грошей. Вивчіть умови договору, заповніть анкету клієнта і напишіть заяву на комплексне обслуговування.
4
Отримайте дані вашого брокерського і депозитного рахунку на фондовій біржі. Внесіть кошти на інвестиційний рахунок і отримайте відповідні квитанції.
5
Вивчіть аналітичну інформацію і проконсультуйтеся з брокером з приводу придбання акцій. Після того як ви визначилися з покупкою, необхідно виставити відповідну заявку через біржовий термінал або повідомити її своєму брокеру обумовленим способом.
6
Вкажіть найменування акції, число лотів і бажану ціну купівлі-продажу. Якщо угода відбулася, то ви отримаєте сертифікат на цінний папір та виписку з рахунку. В іншому випадку вам повідомлять, що в даний час немає зустрічної заявки на вказану вами ціну.