Як обшити двері дерматином.

Все частіше вхідні двері в будинку міняють на металеві. Вважається, що залізні двері зламати складніше, простоїть вона довше, менш схильна перекосів, набухання. Якщо ж двері дерев'яна, але цілком добротна, надійна, але просто втратила зовнішній вигляд, спробуйте її реанімувати - обшийте її дерматином. Тим самим ви утеплите її і додасте респектабельний вигляд.
Вам знадобиться
  • - дерматин;
  • - поролон або пластова вата;
  • - меблеві цвяхи з фігурною капелюшком;
  • - звичайні будівельні цвяхи
Інструкція
1
Зніміть двері з петель і покладіть її на дві табуретки або на стіл. З допомогою лапи, пасатижі і викрутки видаліть стару набивку, попередньо знявши дверну ручку, вічко, накладну планку для ключа.
2
Заміряйте рулеткою довжину і ширину двері . Це необхідно для того, щоб визначитися, яку кількість матеріалу буде потрібно для того, щоб утеплити двері та обшити її дерматином. Потрібне кількість матеріалу визначається так: до заміряне довжині і ширині додайте по 10 см з кожного боку. Це буде основне полотно для оббивки. Потім визначте, скільки буде потрібно дерматину для виготовлення валиків утеплення в місці примикання двері до косяків. Це 4 стрічки шириною 10-12см. Довжина двох з них дорівнює довжині двері , довжина залишилися - ширині.
3
З відрізаних смуг дерматину сформуйте валики. Для цього зробіть джгут з ватину, закладіть його в заздалегідь прибиту по краю двері лицьовою стороною всередину стрічку. Іншу сторону стрічки оберніть навколо скрученого валика. Зробіть напуск за край двері на 15-20 мм і, звичайними гвоздиками прибийте загорнутий кінець стрічки. Таким же чином зробіть і закріпіть утеплювальний валик на решту дві сторони. По краю двері з боку петель валик не зробите. Згорніть залишилася стрічку дерматину навпіл і практично без напуску прибийте її до двері .
4
Потім рівномірно по всій площі укладіть утеплювач. Товщина його не повинна перевищувати 5 см. Зверху помістіть вирізане полотно з дерматину. Підігніть край, вирівняйте по краю двері . Кріпите його оббивними цвяхами, починаючи з кута того боку, на якій закріплений замок. При цьому стежте, щоб закрилися цвяхи, якими ви кріпили валик. Цвяхи забивайте на відстані 5-10 см один від одного.
5
Точно також, без особливої натяжки, прибийте дерматин до трьом що залишився сторонам двері . Для того щоб закріпити розкладений під ним утеплювач, зверху милом або крейдою нанесіть геометричний малюнок. Оббивними прибийте цвяхами з цього малюнку декоративний шнур або волосінь. Це придавить утеплювач і дерматин, додасть йому красиву і об'ємну форму.
6
Встановіть на місце дверну ручку, замок, дверне вічко, планку замка. Навішати двері на петлі.