Як закрити доступ до жорсткого диска. Як обмежити доступ на диск с.

Якщо ви хочете запобігти доступ до інформації на вашому жорсткому диску, то краще захищати не окремі файли чи папки, а весь вінчестер або конкретні розділи. Для цього можна використовувати кілька методів.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте закрити доступ до диску, використовуючи штатні методи операційної системи Windows. Найбільш якісний захист передбачена в системі Windows 7. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Використовуйте кнопку в панелі «Пуск» або поєднання клавіш Win і E. Виконайте клік правою кнопкою миші по одному з розділів жорсткого диска і наведіть курсор на пункт «Загальний доступ ». У розгорнулося меню виберіть пункт «Розширена настройка загального доступ а».
2
В з'явилася вкладці «Доступ» натисніть кнопку «Розширена настройка». Поставте галочку поруч із пунктом «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Натисніть кнопку «Дозволи». В меню «Групи користувачів», найімовірніше, буде активна тільки група «Все». Виділіть її та натисніть кнопку «Видалити». Підтвердіть видалення даної категорії.
3
Тепер натисніть кнопку «Додати» і введіть ім'я вашого користувача. Цю операцію рекомендують виконувати в тому випадку, якщо ви використовуєте обліковий запис адміністратора, яка захищена паролем. Після введення імені ще раз натисніть кнопку «Додати».
4
Тепер в нижній частині меню встановіть галочку біля параметра «Повний доступ ». Натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся установки нових правил для даного розділу. Відкрийте вкладку «Безпека» та натисніть кнопку «Змінити».
5
Зніміть галочки з абсолютно всіх пунктів для кожного користувача крім адміністратора. Натисніть кнопку «Застосувати». Виконайте аналогічний алгоритм дій для закриття доступ а до інших розділів жорсткого диска.
Корисна порада
Якщо на жорсткому диску є розділ recovery, призначений для відновлення операційної системи, то не слід закривати доступ до нього. Справа в тому, що ви насилу зможете отримати доступ до цього диску до входу в систему. Це значно ускладнить процес відновлення Windows.
Захист особистої інформації завжди є високим пріоритетом. Ніхто не хоче, щоб до його даними мали доступ інші люди. Один із способів захистити інформацію - це обмежити доступ до жорсткого диска комп'ютера. Зробити це можна шляхом установки пароля. Встановивши його, тільки ви зможете відкривати жорсткий диск. Перевагою такого способу є можливість також кодування диска по розділах.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма Folder Guard.
Інструкція
1
У мережі багато софта, за допомогою якого можна встановлювати різні обмеження доступу. Але насправді не так вже й багато програм, які реально працюють. Одна з таких програм називається Folder Guard. Знайдіть це додаток в інтернеті і скачайте. Розпакуйте архів в будь-яку папку. Проінсталюйте додаток на жорсткий диск комп'ютера.
2
Запустіть Folder Guard. Насамперед потрібно зробити так, щоб цією програмою могли користуватися тільки ви. Це можна зробити шляхом установки пароля на її користування. Щоб встановити його, виконайте наступні дії. В основному меню програми виберіть File, після чого в додатковому меню - Master password. З'явиться два рядки. У верхньому рядку введіть пароль, у нижній - його підтвердження. Натисніть ОК. Тепер кожен раз, коли ви запускаєте програму, ви повинні будете вводити цей пароль. Може, комусь це здасться занадто незручним, але зате ніхто крім вас не матиме доступу до додатка.
3
У вікні програми знаходиться список розділів жорсткого диска. Натисніть по розділу, доступ до якого ви хочете обмежити, лівою кнопкою мишки. Потім зверху на панелі інструментів виберіть Protect. Після цього клікніть по опції Lock with password. З'явиться панель для введення пароля. Відповідно, у верхньому рядку введіть пароль, а в нижній - його підтвердження. Далі натисніть ОK.
4
Таким способом ви можете, якщо це необхідно, встановити пароль повністю на всі розділи вашого жорсткого диска. При закритті розділу вінчестера буде з'являтися діалогове вікно із запитом продовження блокування диска. Якщо ви оберете «Так», то в поточному сеансі для того, щоб відкрити цей розділ, вам знову знадобиться вводити пароль. Якщо ж ви оберете «Ні», то до завершення поточного сеансу роботи доступ до розділу жорсткого диска буде розблокований. Але при наступному сеансі він заблокується.