Як відключити пароль BIOS.

Щоб запобігти небажаному зміна параметрів роботи персонального комп'ютера, зазвичай встановлюють пароль на доступ до меню BIOS. Для його видалення можна використовувати як програмні, так і фізичні методи.
Вам знадобиться
  • - Хрестова викрутка.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте пароль і хочете його видалити, то включите комп'ютер і відкрийте меню BIOS. При роботі зі стаціонарним ПК для цього необхідно натиснути клавішу Delete, а у випадку з ноутбуком - F2. При використанні деяких моделей мобільних комп'ютерів необхідно натиснути іншу функціональну клавішу.
2
Введіть пароль , щоб отримати доступ до налаштувань меню BIOS. У головному вікні виберіть пункт Change Password. Заповніть першу графу, ввівши в неї старий пароль . Решта два поля залиште порожніми. Натисніть Enter і підтвердіть відключення пароля. Виділіть пункт Save & Exit і натисніть клавішу Enter.
3
Якщо ви не знаєте пароль , то скиньте налаштування BIOS механічним шляхом. Якщо ви маєте справу зі стаціонарним комп'ютером, то відключіть його від електромережі. Зніміть ліву кришку системного блоку і знайдіть шайбообразную батарейку. Вийміть її з гнізда. За допомогою викрутки або іншого металевого предмета замкніть контакти, до яких прилягала батарейка. Це необхідно для застосування заводських налаштувань меню BIOS.
4
У випадку з ноутбуком все трохи складніше. Переверніть мобільний комп'ютер і викрутити всі необхідні шурупи. Зніміть кришку ноутбука і знайдіть BIOS-батарейку. Виконайте маніпуляції, описані в попередньому кроці. Деякі виробники мобільних комп'ютерів передбачають швидкий скидання налаштувань. Знайдіть коннектори з написом CMOS. Зніміть з них джампер і переставте його. Іноді потрібно просто зняти перемичку. Встановіть джампер у вихідне положення.
5
На деяких материнських платах передбачена кнопка Reset CMOS. Просто натисніть її і утримуйте 5-10 секунд. Зберіть мобільний комп'ютер, підключивши всі необхідні шлейфи. Увімкніть ноутбук і переконайтеся у відсутності запиту пароля при вході в меню BIOS.