Як плести фенечки на руку.

Фенчкі, яскраві браслети довільній ширини, можна плести з чого завгодно: з ниток, волосіні, шкіряного шнура, бісеру, намистин, черепашок, ґудзиків. Досить вивчити кілька базових технік плетіння і підібрати матеріали, що гармоніюють за кольором один з одним.
Вам знадобиться
  • - шкіряний шнур або обрізки шкіри;
  • - великі намистини;
  • - бісер;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Один з нескладних способів сплести ефектно виглядають фенечку полягає в нанизуванні великих намистин на шкіряний шнур. Для такої роботи можна взяти готовий шнур, а можна вирізати його з клаптиків шкіри.
2
Для виготовлення шнура зріжте гострі кути у шкіряного клаптя і розріжте його по спіралі так, щоб вийшла довга смужка шкіри шириною два-три міліметри. Намочіть вийшов шнурок у воді, скрутіть його і складіть навпіл. Сушити вийшов кручений шнур можна в розтягнутому стані або намотавши його на будь-який відповідний жорсткий предмет - лінійку, картонку або коробку.
3
Відріжте два шматки шкіряного шнура однакової довжини і зв'яжіть їх вузлом в десяти сантиметрах від кінця. Надіньте велику намистину на один шнур і знову затягніть вузол на обох шнурах відразу за нанизаної бусиною. Таким чином сплетіть всю фенечку.
4
Закріплювати такий браслет на зап'ясті можна, пов'язуючи вузлом кінці шнурів, а можна підібрати намистину з отвором відповідного розміру і протягнути в неї кінці шнурів. Для того щоб закріпити таку фенечку на зап'ясті, досить зрушити намистину ближче до руки.
5
Нескладні у виконанні фенечки можна сплести з бісеру, чергуючи ланцюжок, зроблену в техніці монастирського плетіння, з великими намистинами. Для цього надіньте на волосінь поспіль три бісеріни. У четверту бісерину просмикніть обидва кінці волосіні один одному назустріч.
6
Нанизайте по бісеріне на обидва кінці волосіні, після чого просмикніть волосінь хрест-навхрест в наступну бісерину. Через проміжки в кілька хрестиків нанижіть на обидва кінці волосіні велику намистину і продовжуйте плести ланцюжок далі. Замість великої намистини можна взяти черепашку з отвором, в яке пройде волосінь.
7
Для закріплення браслета надіньте на кожен з кінців волосіні по бісеріне і Протягніть кінці у бісерину, з якої починається ланцюжок. Щоб фенечка не розвалилася через кілька днів, просмикніть волосінь крізь усі бісеріни браслета, в кількох місцях зав'яжіть її акуратними вузликами і обріжте. Кінці волосіні можна оплавити сірником.