Як замінити газовий кран. заміна газового крана квартирі.

Одним з найбільш часто зустрічаються видів ремонту газопроводу є заміна газового крана. Кран після тривалого використання зношується і починає пропускати газ і з цієї причини відбувається його витік в квартирі. Як відомо, витік газу - це одна з найнебезпечніших несправностей в газопроводі. При запаху газу в квартирі слід перевірити газовий кран мильною піною. Наносити її потрібно на з'єднання з трубою і на сам вентиль. Якщо в якомусь місці піна роздувається (утворюючи мильний куля) це говорить про те, що на даній ділянці відбувається витік. У таких випадках негайно слід звернутися до фахівців для заміни старого, зношеного крана.
Вам знадобиться
  • - газовий кран (якщо буде потрібно, це слід уточнювати при дзвінку в газову службу);
  • - документи (договір на газопостачання, технічний паспорт).
Інструкція
1
Викличте фахівців з газової служби або приватної організації, що має ліцензію на виконання робіт за даним профілем. По телефону повідомте вид несправності і зробіть заявку на заміну крана .
2
Купуйте кран в спеціалізованому магазині. Фахівці радять купувати кульові крани мама-мама (гайка-гайка), так як він самий надійний в експлуатації і термін служби набагато довше, ніж у коркового. Це дає можливість встановити діелектричну вставку.
3
Підготуйте договір на газопостачання і технічний паспорт (в нього буде внесена позначка з печаткою працівником газової служби про заміну газового крана ).
4
Запаліть газ і перекрийте його краном близько газового лічильника. Залиште пальник горіти до повного загасання. Затухання пальника означає, що весь газ в трубі вигорів. Тепер по прибуттю фахівці зможуть відразу приступити до заміни крана .
5
У приміщенні, де проводитимуться ремонтні роботи, відкрийте вікно. Це слід зробити на випадок витоку газу. Бажано, щоб вікон було відкрито кілька - для створення протягу, який швидше провітрить приміщення від газу.
6
Під час проведення робіт знаходитесь поруч з людьми, які здійснюють заміну крана . Слідкуйте за правильністю виконання робіт та дотриманням техніки безпеки. Якщо ви вважаєте, що працівник може допустити витік газу, попередьте його заздалегідь.
7
Разом з фахівцями проведіть перевірку встановленого крана на витік газу. Зробіть пробне включення пальника плити.
8
Надайте технічний паспорт і вимагайте позначки про заміну крана та проведенні робіт на газопроводі.
9
Залиште вікна відкритими на 15-30 хвилин для повного провітрювання приміщення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gxu1zh1STCs
Зверніть увагу
Чи не замінюйте газовий кран самостійно. Це може призвести до витоку газу. Заміну повинні робити тільки співробітники газової служби.
Корисна порада
Слідкуйте за станом газового крана розташованого в будинку або квартирі. При незадовільному стані, негайно звертайтеся в газову службу або в приватні профільні організації за місцем проживання.