Як знайти роботу музиканту.

Підлітки, вперше виходять на сцену з музичними інструментами, часто мріють про світову або хоча б всеросійської популярності. Минають роки, майстерність зростає, а слави багато хто так і не чекають. І коли перед музикантами постає питання матеріального забезпечення сім'ї, вони змушені вибирати між улюбленою справою і «нормальної» роботою (в офісі, на заводі і т.д.) Насправді музика теж може приносити гроші.
Інструкція
1
Створіть з товаришами групу для виступів у ресторанах. Якщо такий вид діяльності вас бентежить, ви в змозі його «облагородити».
2
Ніяких рознарядок на репертуар в ресторанах немає. Ви можете вибирати музику, яка подобається вам. Але при цьому треба враховувати, що інші люди повинні отримувати задоволення від вашого виступу.
3
У будь-якому музичному стилі є кращі зразки. Візьміть їх за основу свого «комерційного» репертуару. Крім того, ніхто не буде заперечувати проти творчого підходу до роботи. Ви можете робити незвичайні аранжування відомих і улюблених народом пісень.
4
Відрепетируйте тригодинну програму.
5
Запропонуйте свої послуги керівникам кількох ресторанів. Швидше за все, вас відразу не візьмуть на роботу . Не засмучуйтеся, залиште свою візитку і вирушайте в інший заклад. Там може повторитися така ж ситуація. Не переживайте, йдіть далі і скрізь залишайте координати вашої групи. Рано чи пізно вам подзвонять і призначать прослуховування. Як правило, воно проходить в залі ресторану під час звичайного робочого вечора. За результатами прослуховування керівництво вирішить, чи підходить ваш колектив для їхнього закладу чи ні.
6
Репетируйте, підвищуйте рівень майстерності, розучуйте нові композиції. Продовжуйте пропонувати свої послуги іншим людям. Якщо ви - професіонали, ваш колектив може стати досить популярним у місті.
7
При підготовці ресторанної програми уникайте відверто «неформатних» стилів (метал, панк, альтернатива і т.д.) Якщо ви все-таки хочете грати «заборонену» музику, то аранжують її так, щоб у відвідувачів ресторану не виникало бажання вийти на вулицю.
Зверніть увагу
Купуйте фірмове обладнання. Саморобні колонки і підсилювачі можуть зіпсуватися під час виступу. Крім того, володіючи гарною апаратурою, ви будете намагатися їй відповідати.