Як відновити вилучені смс. Відновлення видалених смс.

  •  Чи можливо відновити вилучені смс-повідомлення? Така необхідність може виникнути у випадку помилкового видалення повідомлень з потрібною інформацією, але частіше - при бажанні проконтролювати повідомлення на телефоні дитини, чоловіка або підлеглого.
  •  Доводиться констатувати, що в більшості випадків відновлення вилученого смс-повідомлення неможливо. Однак деякі моделі телефонів не відразу безповоротно видаляють повідомлення по команді користувача, а зберігають їх протягом певного часу. Тому в першу чергу уважно вивчіть меню «Повідомлення» у своєму телефоні, можливо, там є папка «Видалені». Якщо така папка є, швидше за все, є і функція відновлення віддаленого смс.
  •  Якщо такої функції у вашій моделі телефону немає, можна підключити телефон до комп'ютера і спробувати відновити вилучені файли, скориставшись однією з програм відновлення.
  •  В інтернеті маса програм, завданням яких є відновлення видалених файлів на жорсткому диску або знімних носіях, наприклад, Undelete. Завантажити їх можна безкоштовно з сайтів розробників.
  •  Спроба звернутися до стільникового оператора з проханням відновлення видалених смс не увінчається успіхом, телефонні оператори не надають таких послуг.
  •  Нарешті, відновити вилучені смс можна за допомогою кард-рідера для сім-карт. Це пристрій імпортується з США і являє собою невеликий знімний носій, на вигляд нагадує флеш-карту. У його отвір вставляється сім-карта, після чого відбувається сканування та відновлення видалених смс. Складністю є те, що замовляти його необхідно у самого виробника через інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=igkbJ0blUfE