Як відновити локальний диск D. Як встановити віддалені локальні диски.

При роботі з жорсткими дисками необхідно бути вкрай акуратними і уважними. Якщо ви випадково видалили потрібний розділ диска, то негайно приступите до його відновлення.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Direcrot.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що чим раніше ви почнете відновлювати втрачені дані, тим більша ймовірність успішного виконання цієї операції. Скачайте та встановіть програму Acronis Disk Director Краще використовувати 10 версію або більш нову. Виконайте перезавантаження комп'ютера і відкрийте програму Acronis.
2
У меню, відкрийте вкладку «Вид» і виберіть пункт «Ручний режим». Тепер знайдіть зображення неразмеченное області жорсткого диска. Раніше там повинен був знаходитися розділ вінчестера (локальний диск D). Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відновлення» в підміню «Додатково».
3
Після запуску нового меню з заголовком «Режим відновлення» виберіть пункт «Вручну» і натисніть кнопку «Далі». У новому вікні вкажіть повний метод пошуку і знову натисніть кнопку «Далі». У зазначеному режимі програма може значно довше виконувати пошук віддаленого розділу, але ймовірність його успішного відновлення істотно підвищується.
4
Тепер почекайте якийсь час, дозволивши програмі виконати пошук раніше існуючих розділів. Клікніть лівою кнопкою по тому з них, який був недавно видалений. Натисніть кнопку «Далі», щоб завершити роботу майстра пошуку розділів.
5
Розгорніть вкладку «Операції» і виберіть пункт «Виконати». Дочекайтеся завершення роботи програми Acronis. Швидкість відновлення розділу залежить від його розміру, ступеня зайнятості і продуктивності комп'ютера.
6
Закрийте програму після завершення роботи утиліти. Перезавантажте комп'ютер і перевірте стан відновленого розділу. Якщо в процесі відновлення були втрачені важливі файли, то скористайтеся утилітою Easy Recovery для їх повернення. В даному випадку краще працювати з функцією Deleted Recovery. Це дозволить підвищити ймовірність успішного відновлення даних після видалення розділу.
Не варто впадати у відчай, якщо ви випадково видалили або отформатировали розділ жорсткого диска. У більшості випадків, можна досить швидко відновити втрачені дані. Проблеми можуть виникнути тільки з текстовими файлами.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Director;
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Для відновлення видаленого розділу жорсткого диска скористайтеся програмою Acronis Disk Director Suite. Рекомендують використовувати актуальні версії утиліти. Встановіть дану програму і запустіть її.
2
Знайдіть на панелі інструментів меню «Вид» і розгорніть його. Виберіть параметр «Ручний режим». Тепер вивчіть стан жорсткого диска і знайдіть розділеного область, замість якої раніше існував розділ диска. Клацніть по ній правою кнопкою і виберіть пункт «Додатково». У розгорнулося меню виберіть параметр «Відновлення».
3
Після відкриття нового вікна, встановіть прапорець навпроти пункту «Вручну» і натисніть кнопку «Далі». У наступному вікні вкажіть повний спосіб пошуку і натисніть кнопку «Далі».
4
Далі автоматично запуститься пошук раніше існуючих розділів. Виберіть той локальний диск, який ви видалили, і натисніть кнопку «Далі». Тепер перейдіть в меню «Операції», розташоване на панелі інструментів програми. Виберіть пункт «Виконати».
5
Після цього відкриється нове вікно «Відкладені операції». Ще раз уважно перевірте параметри відновлення розділу. Якщо всі дані задані вірно, натисніть кнопку «Приступити».
6
Зачекайте, поки програма виконає відновлення попередньої версії розділу. Закрийте програму після завершення процедури.
7
Тепер приступите до відновлення втрачених файлів (якщо такі є). Встановіть програму Easy Recovery і запустіть її. Знайдіть у лівій колонці меню пункт Data Recovery і перейдіть до нього.
8
У новому меню виберіть меню Format Recovery. Виберіть нещодавно відновлений розділ жорсткого диска, вкажіть параметр All Files і натисніть кнопку Next.
9
Після завершення пошуку видалених файлів виділіть ті, які потрібно відновити і натисніть кнопку Next. Виберіть папку, в яку будуть збережені відновлені файли, натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення процесу відновлення.