Як увійти з телефона в мережу ВКонтакте. вконтакте вхід через телецон.

Якщо комп'ютер вам доступний не вседа, а ви хочете мати постійний доступ до свого аккаунту в популярній соціальній мережі «ВКонтакте», використовуйте свій мобільний телефон. Достатньо лише налаштувати в ньому інтернет і вибрати тариф дешевше. До речі, абонентам деяких стільникових операторів Росії і України надається доступ в мобільну версію сайту на пільгових підставах і навіть взагалі безкоштовно. А якщо хочете - встановіть на свій мобільний спеціальну програму-клієнт і спілкуйтеся зі своїми друзями в мережі «ВКонтакте» через неї.
Інструкція
1
Запустіть веб-браузер в своєму мобільному телефоні. Наберіть в адресному рядку URL сайту, який ви зазвичай використовуєте: http://vkontakte.ru або http://vk.com. На сторінці входу в акаунт введіть в поля форми свої логін і пароль - ті ж самі, як і при вході з комп'ютера. Натисніть на кнопку «Увійти».
2
Зверніть увагу, що система може запитати у вас останні 4 цифри номера, до якого прив'язаний ваш аккаунт. Це робиться у ваших же інтересах, щоб не пустити на вашу персональну сторінку сторонніх людей. Введіть ці цифри. Якщо ви не пам'ятаєте номер, до якого прив'язували телефон, дійте далі згідно з підказками на екрані.
3
Використовуйте мобільну версію сайту, якщо звичайна в браузері вашого телефону працює некоректно: трапляється, що відкриваються не ті посилання, які не відправляються повідомлення та інше - в народі такі явища називають «глюками». Для всіх стільникових операторів діють наступні URL-адреси мобільних версій: http://m.vkontakte.ru і http://m.vk.com. Щоб увійти в свій аккаунт, вам потрібно буде ввести ті ж логін і пароль, що і завжди.
4
Ознайомтеся з чинним списком стільникових операторів, абоненти яких можуть користуватися мобільною версією сайту на пільгових підставах. Для цього авторизуйтесь в мережі «ВКонтакте» і на своїй сторінці зробіть перехід: «Мої налаштування» - «Мобільні сервіси». Пільги бувають різні. Наприклад, станом на грудень 2011 р абоненти мережі «Білайн» могли використовувати абсолютно безкоштовно спеціальну мобільну версію сайту http://0.vkontakte.ru (на початку URL-адреси - цифра «0»). Пільговий доступ - безлімітний трафік за невелику абонентську плату - надавався клієнтам «Мегафон» на тарифі «3D-спілкування». В Україні аналогічні пільги були у абонентів мереж Life :) і «Київстар».
5
Вивчіть гранично уважно всі нюанси надання пільг, щоб потім у вас не виникло непорозумінь з оплатою рахунків. Уточніть, чи поширюється безкоштовний/пільговий доступ на перегляд/скачування медіафайлів - зображень, музики, відео - або пільга діє тільки при обміні текстовими повідомленнями всередині мережі, чи діятиме пільга при перегляді сторінок сайту «ВКонтакте» у веб-браузерах сторонніх розробників - Opera Mini, Bolt та інше - або тільки в в «рідному» для телефону браузері і т.д.
6
Встановіть на свій мобільний телефон програму-клієнт мережі «ВКонтакте». Ці програми різні і функціонал у них також різний, так що точний список інструментів, які стануть вам доступні після установки, залежатиме від конкретного додатка. Офіційного мобільного клієнта для мережі «ВКонтакте» не існує - всі програми, які поширюються в інтернеті, створені зусиллями сторонніх розробників, отже, і коректну роботу таких додатків вам ніхто не гарантує. Принаймні, так було на момент написання статті - грудень 2011 р Після установки клієнта на свій телефон авторизуйтесь в системі, використовуючи свої логін і пароль.