Як зняти окуляри.

Турбота про здоров'я очей невіддільна від турботи про здоров'я всього організму. Тому необхідно не перенапружувати очі і робити спеціальні вправи. Це допоможе зняти окуляри і, нарешті, побачити світ своїми очима.
Вам знадобиться
  • 1. Виконання вправ
  • 2. Робота над зором
  • 3. Відпочинок від комп'ютера
Інструкція
1
Знімайте окуляри під час роботи за комп'ютером, щоб дати відпочити вашим очам. Пам'ятайте, що робота, пов'язана з комп'ютером, може викликати цілий ряд проблем зі здоров'ям очей. Якнайчастіше робіть розслаблюючі вправи для очей, тому що під час роботи ваші очі повинні бути в розслабленому стані.
2
Розслабтеся і закрийте очі. Тримайте спину завжди рівно. Тепер піднесіть руки до очей і покладіть праву долоню на праве око, а ліву на ліве око. Подумки розглядайте рухомі об'єкти або просто уявіть, що прекрасно бачите все як на близькому, так і на далекій відстані. Ваші очі відчують тепло, і напруга спадатиме.
3
Виконуйте кругові рухи очними яблуками. Спочатку в напрямку годинникової стрілки, а потім проти годинникової стрілки. Повторіть кілька разів. Моргайте. Також корисно представляти перед собою велику горизонтальну вісімку і описувати її очима. Не забувайте моргати.
4
Сядьте біля вікна на відстані близько 20 см. Прикріпіть на скло маленький малюнок. Краще всього, якщо він буде виконаний в зелених тонах, т.к. зелений колір має цілющі властивості. Тому, до речі, дуже корисно дивитися на живу зелень. Дивіться на віддалені об'єкти за склом, а потім знову на знак на свою картинку на склі. Виконуйте вправу в світлий час доби кілька разів на день.
5
Не надягайте окуляри, якщо ваш зір 1,5-2 дпт. Намагайтеся обходитися без них. Позбавляйтеся від цієї звички. Почніть носити більш слабкі окуляри, ніж носите зараз. Поступово, якщо працювати над своїм зором, і ці очки стануть непотрібними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=quCjSCdjy3o