Як відмити фарбу з машини. чи можна відмити з машини фарбу з балончика.

Існує кілька підстав для змивки фарби з поверхні кузова автомобіля. Так може виникнути необхідність перефарбувати автомобіль, що неможливо зробити, не видаливши колишню фарбу. Причиною для занепокоєння може також стати випадкове забруднення кузова сторонніми речовинами, в тому числі і фарбою.
Інструкція
1
Якісна фарбування кузова здійснюється в п'ять етапів. Спочатку проводять первинну підготовку поверхні, в ході якої видаляють забруднення і промийте кузов спеціальними шампунями. Потім обезжиривают поверхню - видаляють бітумні плями і сліди мастил. На третьому етапі видаляють стару фарбу і сліди корозії методом абразивного шліфування, після чого двічі наносять антикорозійне покриття. Останній етап - нанесення емалі і лаку.
2
Як вже було сказано, стара фарба видаляється методом шліфування. Для цього використовуються найсучасніші абразивні матеріали - діоксид алюмінію і карбід кремнію. Щоб якісно підготувати поверхню до грунтовки використовують абразивний папір п'яти розмірів. При цьому дуже важливо дотримуватися певну послідовність використовуваної папери. Різниця не повинна перевищувати 100 одиниць, інакше може виникнути просадка матеріалу і надалі на поверхні можуть проступити смуги. В інших випадках видалення забруднень у вигляді фарби проводиться за допомогою спеціальних очищувачів - смивок, які удосталь продаються в спеціалізованих магазинах.
3
Змивка, призначена для автомобілів, здатна видаляти меламіналкідние, поліакрилатні і нітроцелюлозні забруднення. Змивка не потребують розведенні, не надає корозійного дії на елементи кузова і добре утримується на оброблюваних поверхнях. Автосмивку наносите на поверхню пензлем або шпателем. Растушевку при цьому можна не робити. Залежно від температури повітря і типу оброблюваної поверхні смивка може наноситися на час від 5 до 120 хвилин. Для більшої ефективності поверхню можна накрити поліетиленовою плівкою. В результаті впливу змивки, фарба розм'якшується, спучується і відшаровується, після чого її можна легко видалити за допомогою шпателя або металевої щітки.