Як видалити залишки скотча. Можли протирати спиртом пластмас.

Скотч - досить корисний винахід, яке часто просто необхідно в житті - як в побутових умовах, так і в різних сферах діяльності. Але після застосування скотча залишаються залишки клею на стеклах або полірованої поверхні меблів, які відмити досить важко.
Вам знадобиться
  • - звичайне рослинне масло;
  • - ватяні диски;
  • - мило чи якесь засіб для чищення;
  • - бензин або ацетон.
Інструкція
1
Візьміть ватний диск і налийте на нього невелику кількість рослинного масла. Потріть цим диском те місце, де від скотча залишилися сліди клею. Якщо знадобиться, візьміть інший диск або додайте олії. Відтирати доти, поки поверхня не заблищить і не стане гладкою. Після того як всі сліди від скотча будуть видалені, залишки масла витріть сухим диском. Цей спосіб підходить для будь-яких гладких поверхонь, які не бояться жирних плям.
2
Капните трохи миючого засобу для посуду або намильте губку милом або засобом для видалення жиру. Промийте поверхню від масла ще раз. Іграшки і різні невеликі предмети можна мити під краном.
3
Ретельно вимийте поверхню від засобу для миття посуду або мила. Далі витріть його сухою ганчіркою або чистим ватяним диском. Скляні вироби можна протирати спеціальним засобом. Для видалення слідів наклейок з дитячих іграшок не рекомендується застосовувати шкідливі хімічні речовини.
4
Врахуйте, при видаленні клею від скотча з одягу рослинне масло не допоможе, а навпаки - зіпсує річ, залишивши плями жиру. Використовуйте для видалення слідів від скотча з одягу більш ефективні засоби - спирт або ацетон. Підійде і бензин, але його їдкий запах залишається надовго.
5
Якщо необхідно видалити залишки скотча зі стекол або поверхонь автомобіля, візьміть ватяний тампон, змочіть його в бензині і потріть необхідні місця. Бензин випарується відразу ж, а небезпеки для покриття кузова він не представляє.
6
Щоб видалити сліди від скотча на дерев'яних меблів, використовуйте ластик. Каламутні плями протріть будь м'якою ганчіркою.
7
Не забувайте, що протирати ацетоном і спиртом можна пластмасу, для фарбованих поверхонь краще використовувати інші засоби. Якщо ж поверхня неполірована, використовуйте господарсько мило; спирт і ацетон може залишити плями.