Як відпрасувати шкіряну куртку.

Шкіряна куртка є дуже популярним елементом гардеробу. З настанням холодів або спеки ви починаєте прибирати речі в шафу на сезонне зберігання, але там куртка може пом'яти. Як же правильно відпрасувати шкіряну річ і чи можливо це зробити в домашніх умовах?
Вам знадобиться
  • - плічки,
  • - праска,
  • - обгортковий папір,
  • - вазелін або горіхове масло.
Інструкція
1
Натуральна шкіра, з якої шиється верхній одяг, не завжди відрізняється гарною якістю. Тому слід бути особливо уважними, оскільки неправильна теплова обробка може призвести до ще більшої деформації виробу. Рекомендується вибирати найделікатніші методи розгладження, при відсутності результату можете переходити до більш радикальних заходів.
2
Часто використовуваний і найпростіший, але досить-таки тривалий спосіб розгладження шкіряної куртки полягає в тому, що верхній одяг слід надіти на плічки і залишити в такому вигляді отвісеться пару тижнів (якщо шкіра м'яка, то куртці достатньо повисіти 3- 5 днів). Через цей час річ буде виглядати більш привабливо.
3
Кожному відомо, що праска шкіряній куртці не товариш, але все ж і він нерідко йде в хід для усунення пом'ятих місць і заломів. Нагрійте праску до мінімальної температури, поставивши на режим «Шовк». Куртку накрийте шаром білої обгорткового паперу і акуратно проведіть трохи нагрітою праскою. Не рекомендується в даному випадку включати режим пароутворення. Повісьте річ на плічка до повного охолодження.
4
відпрасувати шкіряну куртку можна за допомогою таких засобів, як горіхове масло або вазелін, але рідко хто користується даними способом, хоч він і є найбільш щадним. Візьміть косметичний диск або ватяний тампон і нанесіть на нього трохи вазеліну, змастіть пом'яті місця або всю поверхню куртки. Повісьте виріб на плічки і винесіть в провітрюване місце, це може бути лоджія або балкон. Горіхове масло придбати практично неможливо, тим більше воно коштує досить дорого.
5
Налийте половину ванни гарячої води і щільно закрийте двері, щоб пар не виходив з приміщення. Одягніть шкіряну річ на плічка і повісьте на мотузку, натягнуту над ванною. Слідкуйте за тим, щоб на шкірі не утворювалися надлишки конденсату.
6
Багато продавців одягу користуються пароутворювачем, який легко впорається навіть з сильними заломами. У цьому випадку можна звернутися саме в таке місце, де можна за окрему плату (або зовсім безкоштовно) отпарить свою улюблену шкіряну куртку. Якщо у вас є праска з функцією перетворювача пара, тоді спробуйте скористатися ним. Тільки праска рекомендується тримати не ближче 10 сантиметрів від речі.