Як розмалювати стіл.

Якщо стіл став занадто старим і негарним, або ви просто вирішили зробити його сочетающимся з новою обстановкою приміщення або зміненим дизайном, розмалюйте його. За таким незвичайним столом із задоволенням будуть збиратися всі члени сім'ї та друзі.
Вам знадобиться
  • - Акрилові фарби;
  • - акриловий лак;
  • - губка;
  • - кисті;
  • - олівець;
  • - трафарет;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Стільницю і ніжки стіл а обробіть дрібнозернистим наждачним папером, щоб фарба рівно покрила поверхню. Визначте, який колір для стіл а буде взято за основу. Якщо потрібно добитися іншого відтінку, змішайте фарби на палітрі. Можна домогтися однорідності кольору, а можна навмисно не доводити склад фарби до такого стану. Тоді на стіл е після фарбування будуть помітні переливи і переходи відтінків від одного - до іншого. Таке оформлення виглядатиме симпатично і неординарно.
2
Наносячи фарбу губкою, виробляєте широкі мазки. Можна покривати поверхню, злегка торкаючись губкою, щоб читалася її фактура. Після фарбування стіл ешніци, обробіть ніжки.
3
Коли фарба висохне, нанесіть олівцем обраний вами малюнок. Якщо стіл ик стоїть в дитячій кімнаті, можна зобразити кумедних персонажів, екзотичних тварин або іграшки. Оформляючи стіл для іншої кімнати, постарайтеся, щоб стиль був витриманий у відповідності із загальним колоритом інтер'єру. Наприклад, малюнок може поєднуватися з тим, який присутній на шпалерах або на оббивці м'яких меблів в кімнаті.
4
Акриловими фарбами потрібних кольорів розфарбуйте малюнок за допомогою пензля. Якщо використовується трафарет, зручно буде працювати з аерозольними фарбами або з губкою. Наносячи фарбу губкою, робіть промаківающімі руху акуратно. Не розводьте фарбу до занадто рідкого стану. В іншому випадку вона буде не затікати під краю трафарету, і малюнок вийде розмитим або зовсім не вдасться.
5
Тоненькою пензликом прорисуйте кожну деталь. Якщо ви бажаєте додати зображеним фігурам обсяг, оформите їх краї фарбою темнішого кольору і намалюйте тіні. Використовуючи більш світлі тони, зробіть відблиски. Після того як фарба висохне, можна приступати до покриття поверхні аерозольним акриловим лаком.