Як вибрати чайний набір.

Чайний набір - незамінний атрибут будь-якого чаювання. Сервіз нагоді як для створення затишку в домі і приємного проведення часу, так і для зустрічі гостей.
Інструкція
1
Вибір матеріалаКаждий матеріал має свої плюси і мінуси. Звичайно, вони відрізняються один від одного і за ціною. Керамічні сервізи дешевше, ніж чайні набір и з порцеляни. Однак керамічний посуд більш тендітна і заважка. Зазвичай люди купують керамічні сервізи для щоденного чаювання, хоча такий посуд є відмінним подарунком до будь-якого торжеству.Фарфоровие чайні набір и досить дороги, хоча є легкими і напрочуд міцними. Посуд з порцеляни - це витонченість, урочистість, розкіш і витонченість, тому такий сервіз порадує вас, ваших друзів і блізкіх.Металліческіе сервізи міцні, але користуються не дуже великою популярністю, їх оцінять любителі модерна.Стеклянние чайні набір и популярні, адже такий посуд не страшно використовувати кожен день, вона міцна і практічна.Вибірайте матеріал чайного набір а в залежності від ваших уподобань і призначення сервізу.
2
Колір, форма, кількість предметовЕслі ви робите якесь тематичне чаювання, наприклад, присвячене Китаю, чайний набір повинен відповідати заходу. Якщо після обіду ви припускаєте з гостями випити чаю, то для розрядки атмосфери чайний набір може бути виконаний в яскравих тонах. Можна підібрати набір під колір кухні. Звичайно, потрібно вибирати дизайн набір а за вашим смаком. Можна зупинити свій вибір на однотонному сервізі, виконаному в одній колірній гамі. Легко можна підібрати і різнобарвний набір . Також існують спеціальні дитячі набір и. Малюки будуть раді чашечкам і блюдечко з яскравими цікавими картінкамі.Многіе люди люблять витончені тонкі чашечки, інші - піали побільше. Деякі люблять сервізи в стилі бароко, інші воліють строгість і простоту.Еслі ви вибираєте чайний набір для повсякденного чаювання, то кількість предметів має відповідати кількості членів сім'ї. Тобто на кожного чашечка з блюдцем і ложечка (якщо є в набір е). Якщо ви на чаювання чекаєте гостей, то, звичайно, кількість предметів має бути більшим, ніж у першому випадку.
3
ТестВиберіте сервіз залежно від уподобань в чаї. Тонкі, витончені чайні набір и гірше утримують тепло, тому з них п'ють білий і квітковий чаї. Сервізи з товстими стінками краще утримують тепло, вони більш придатні для міцного чаю. Як дізнатися, тонкий набір перед вами чи ні? Допоможе тест. Поставте на долоні по одній чашці і зведіть їх разом, щоб вони видали звук при зіткненні. Чи не притримуйте чашки, інакше рука поглине більшу частину звуку, і він буде звучати інакше. Тонкий чайний набір видає високий мелодійний звук, а чайний набір з товстими стінками видає більш низький звук.
Корисна порада
Заведіть кілька заварювальних чайників для різних видів чаю.