Як змайструвати вішалку для одягу. Як зробити дерев'яну вішалку для організації.

Красиві та оригінальні вішалки можна змайструвати своїми руками. Для цього не потрібно мати щось особливе - підійдуть речі, які давно лежать забутими, а в результаті ви отримаєте унікальний і оригінальний предмет інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - кілька гілок дерев;
  • - дерев'яна дошка;
  • - саморізи або шканти;
  • - шкурка.
Інструкція
1
Походіть по парку у пошуках гілок і сучків незвичайної форми. Перевірте гілки на міцність - повісьте на них найважчу річ у гардеробі і, якщо все в порядку, можете очищати майбутні вішалки від кори. Бажано підшукати вже сухі гілки або сучки. Пройдіться шкіркою по майбутнім гачкам. Обережно затисніть сучок в лещатах, щоб не пошкодити деревину, рубанком розгладьте ту частину, яка стане ложем для вішалки. Ложе має бути рівним, щоб гачок щільно прилягав до дошки і, відповідно, міцніше тримався.
2
Щоб кінець вішалки виглядав акуратно і не псував одяг, закруглите його спочатку за допомогою рашпіля (грубого напилка), а після зачистите дрібним наждачним папером. Зробіть це акуратно, щоб не пошкодити структуру дерева. Коли гілки-гачки будуть готові, покрийте їх лаком. Тепер залишилося прикріпити їх до дошки, яку потрібно обробити шкіркою і покрити тим же лаком.
3
Можна прикрутити гачки звичайними саморізами, але якщо ви не хочете, щоб кріплення було видно, зробіть по-іншому. Проробіть ненаскрізні отвори в ложах вішалок. Приклейте звичайним клеєм ПВА шканти (маленький стрижень з дерева) в ці отвори. Просвердлите дірки в дошці, змастіть клеєм і вставте вішалки на своє місце цими шкантами.
4
Таким же способом можна прикріпити замість дерев'яних гілок непотрібні ручки від меблів. Є й більш оригінальні способи створення вішалок. Якщо у вас є непотрібний стілець, просто відпиляйте спинку і прикріпіть в середину гачок з дроту.
5
З залишилася новорічної ялинки можна змайструвати оригінальну напольную вішалку . Потрібно просто очистити дерево від голок і відпиляти гілки до потрібної довжини. У цьому випадку вам навіть не доведеться нічого клеїти і свердлити!
6
Під гачки можна пристосувати непотрібні ложки, виделки, ножі, гайкові ключі і т.д. Вам доведеться тільки зігнути їх, щоб одяг не впала, і пригвинтити до дерев'яній дошці. Зовсім не обов'язково, щоб всі гачки були однаковими.
7
Придумайте свій власний дизайн гачків, і ваша вішалка стане справжнім оригінальним прикрасою кімнати!
Вішалки для одягу повинні бути в будь передпокою. На жаль, в деяких квартирах зустрічаються такі планування, які не залишають для повноцінної передпокої ніякого місця. Вхідні двері веде нас на кухню або ж у кімнату мало не відразу. У цьому випадку потрібно зробити вішалку для одягу з перегородкою. Тоді розвішувати куртки і пальта по спинках стільців і крісел не доведеться.
Вам знадобиться
  • Для зручної вішалки-перегородки потрібно взяти чотири бруса 4х6 см в перетині і шість з перетином 3х3 см, кілька дощок, самоклеящуюся плівку, деревоволокнистих плит шириною з нашу майбутню вішалку, шурупи з шуруповертом, гачки для одягу, лак для дерева з пензлем і розпірні гвинти або клини.
Інструкція
1
Вибираємо місце для нашої перегородки. У потрібному місці встановлюємо бруси (4х6 см) в розпір між підлогою та стелею. Нам допоможуть клини або розпірні гвинти. До брусків ми кріпимо дошки за допомогою шурупів на відстані близько 15 см один від одного. До речі, дошки кріпляться зсередини.
2
У нас виходить такий собі шафку. До задньої його стінки, яка звертається до кімнаті, прикріплюємо деревоволокнистих плит. Цю плиту попередньо потрібно обклеїти самоклеїться плівкою з обох сторін.
3
Тепер робимо полки. Нижня полиця виконується з брусів з меншим перетином на висоті близько 45 см від підлоги. Кріпимо їх шурупами наскрізь капелюшками до бічних стінок. Верхня полиця кріпиться на відстані близько 180 см від підлоги з тих же брусків. Прибиваємо пару брусків, один з яких буде виконувати роль штанги для плічок.
4
Гачки для парасольок, сумок та інших аксесуарів кріпимо на бічних стінках. На завершення обробляємо дерево наждачним папером і покриваємо лаком в три шари. Зручна і практична вішалка для верхнього одягу готова.