Як зафарбувати коріння волосся.

Якщо використовуваний колір фарби для волосся далекий від вашого натурального або в шевелюрі багато сивини, то відростають коріння виглядають не дуже привабливо. Виправити це можна і самостійно, в домашніх умовах. Головне - правильно дотримуватися технологію забарвлення коренів.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - окислювач;
  • - гребінець;
  • - пензлик;
  • - чашка;
  • - захисні рукавички.
Інструкція
1
Використовувати потрібно той же барвник, який застосовувався при фарбуванні загальної маси волосся . Не слід брати фарбу іншого виробника, навіть якщо тону однакові - результат може бути несподіваним.
2
Якщо у вас багато сивини, а вибраний нюанс має яскраво виражений кольоровий відтінок, тобто не відноситься до натуральних, то краще змішати його з натуральним нюансом того ж тону в пропорції 1: 1. Якщо цього не зробити, то сиве волосся ки забарвляться більш яскраво, ніж пігментовані.
3
Волосся перед процедурою не мийте, просто добре розчешіть. Для фарбування приготуйте чашку, спеціальний пензлик або зубну щітку, тонкі захисні рукавички. Не використовуйте металеві предмети. Приготуйте суміш (фарба + окислювач) відповідно до рекомендацій виробника. При сивині починайте наносити фарбу з областей, на яких її найбільше. Фарбування коренів без сивини починайте з потиличної частини.
4
Гребінцем з тонким кінчиком піднімайте окремі пасма і акуратно наносите фарбу на відросла прикореневу частину. Врахуйте, що якщо ви освітлює волосся и, то рекомендується наносити фарбу більш товстим шаром. Після того, як коріння оброблені, залиште все на 30-40 хвилин. Хоча час витримки може відрізнятися в залежності від складу фарби і особливостей ваших волосся . Тому періодично перевіряйте стан коренів, трохи знімаючи фарбу на не надто видному місці.
5
Після того як коріння придбали бажаний колір, добре зволожите решта волосся и по всій довжині (найкраще зробити це за допомогою пульверизатора) і ретельно семульгіруйте фарбу по всій голові. Залиште на 5-10 хвилин. Це дозволить вирівняти колір і освіжити його по довжині і на кінчиках. Після вимийте голову шампунем.
6
Не забувайте, що після фарбування волосся и потребують додаткового догляду. Краще всього використовувати спеціальні шампуні і бальзами для фарбованого волосся . Так як вони дозволяють зберегти насичений колір впродовж більш тривалого часу.