Як прикрасити одяг. Як прикрасити кофточку.

Вам набридла ваша стара одяг і немає можливості купити нову? За допомогою нехитрих ідей можна освіжити свій гардероб. Пара нових брошок, сережок і яскравих бус допоможуть вам перетворитися в милу кокетку або пекучу левицю.
Вам знадобиться
  • Бісер, намиста, стрічки різних розмірів, пластмасові квіти, нитки різних забарвлень, брелки, пластика, акрилові фарби, спеціальний лак для пластики, кисті, губки, ремені, фарби для тканини, швейна фурнітура, суперклей, брелки, булавки
Інструкція
1
Щоб ваші улюблені джинси прожили ще пару років: Візьміть фарби для тканини, колір може бути ваш улюблений або класичний темно-синій. Слідуючи інструкції, проведіть дану процедуру, дотримуючись правил. Використовуйте рукавички і непотрібний посуд. Переконайтеся, що термін придатності фарби не істек.Учтіте, що в потертих місцях колір буде світліше. Щоб колір був більш насиченим, можете повторити фарбування. Надалі періть їх на мінімальній температурі і краще окремо від інших речей.
2
Яскравий акцент речам можуть додати аксесуари, зроблені своїми руками: Відправляйтеся в відділ фурнітури магазину для тих, хто шиє. Відшукайте пряжки для ременів. Поміняйте нудну пряжку на нову. Приховати невелику дірку на улюбленій кофті вам допоможе термоаппликация на клейкою основі. Виберіть щось підходяще, а потім варто тільки проутюжить її на задуманому вами місці. Намагайтеся, щоб аплікація не надто відрізнялася за кольором від речі, періть акуратно, щоб виключити ліньку.В магазинах також продаються готові вироби у вигляді квітів або тварин. А тут вже величезний простір для вашої фантазії. Ви можете просто наколоти на шпильку сподобався вам букет, прикрасивши тим самим шаль або шапочку, а можете нашити візерунком на пошарпаних шкіряну куртку, доповнивши своє творіння металевими заклепками і прозорим стеклярусом.
3
З пластики зробіть біжутерію бажаного кольору і форми на особливе свято або просто на кожен день. В магазині продаються заготовки для сережок. Вставте в зроблене вами виріб гачок і з'єднайте з заготівлею. Підв'яжіть стрічку до металевий частини, а в середині пришийте декоративний камень.Ізготовьте з пластики намистини, не забудьте проткнути їх голкою, щоб вийшли отвори. Покрийте їх лаком і посипте декоративними блискітками для тіла. Дайте їм висохнути і повторно нанесіть лак. З'єднайте намистини в браслет або намисто.
Корисна порада
Заздалегідь продумайте свій образ: колірна палітра, форма і розмір. Добре, якщо вироби будуть містити в собі кілька кольорів, їх простіше буде поєднувати з одягом. Не забудьте і класику - чорно-білі кольори завжди в моді.