Як почистити блакитну норкову шапку.

Хутро блакитної норки завжди вимагав ретельного догляду, тому що він дуже швидко втрачає свою привабливість, гарний благородний відтінок або покривається брудними, жирними плямами. Як правильно почистити блакитну норкову шапку?
Інструкція
1
Не намагайтеся помити хутро водою або повністю випрати норкову шапку . Міздря (шкіряна тканина хутряний шкурки) при висиханні обов'язково деформується або дасть усадку, і шапка втратить свій зовнішній вигляд. З цієї ж причини не варто віддавати шапку в хімчистку. Проведіть чистку самостійно.
2
Для чищення блакитного хутра зробіть розчин, що складається зі спирту, оцту і води в рівній пропорції. Нанесіть його на шапку щіткою, поролоном або марлевим тампоном. Розчинені таким чином забруднення видаліть за допомогою сухої поролоновою губки або бавовняної тканини. Для сильно забруднених ділянок шапки (в області шиї) використовуйте гарячі висівки. Розсипте їх на забруднену ділянку, після кошторисі щіточкою.
3
Сухі брудні плями протріть медичним або нашатирним спиртом, намагаючись проводити тампоном тільки по хутру, не торкаючись міздрі. Для жирних забруднень і профілактичних чисток блакитної норки використовуйте звичайний тальк. Посипте їм шапку , акуратно втирайте в хутро, а після вичешіть м'якою щіткою. При необхідності повторіть процедуру.
4
Очистіть жирність хутра норки за допомогою бензину і крохмалю. Краще взяти бензин для запальничок (у ньому менше домішок). Змішайте його з крохмалем до отримання рідкої кашки. Нею ретельно обмажте всю шапку і залиште до повного висихання. Потім добре вибийте шапку , попередньо щільно набивши її папером (зробити подобу каркаса). Можете використовувати просто сухий крохмаль, проробивши з ним вищеописану процедуру.
5
Візьміть манну крупу чи борошно. Обсипте ними норкову шапку і злегка потріть рукою, а потім витрусити. Слідкуйте за тим, щоб борошно або крупа були абсолютно сухими, інакше ви розмажете по хутру кашу, яку видалити буде вельми проблематично.
6
Щоб під час зимового зберігання шапка з блакитної норки не забруднити й не втратила свій колір, загорніть її в марлю, просочену синькою.
Хутро норки вимагає делікатного догляду. Тому не поспішайте слідувати порадам кшталт "почистіть хутро крохмалем, борошном, манною крупою, нашатирем". Частинки борошна, крупи, крохмалю, які неминуче залишаться після чистки, привернуть моль, а нашатирний спирт висушить хутро.
Вам знадобиться
  • Щітка для вовни (можна купити в зоомагазині), тальк, медичний спирт, губка
Інструкція
1
При домашньої чищенні використовуйте медичний спирт для сухих брудних плям і тальк для жирних плям і для профілактичного чищення. При чищенні спиртом використовуйте губку або ватяний тампон. При чищенні тальком посипте шапку, втирайте в хутро, вичешіть щіткою. При необхідності повторіть.
2
Але краще звернутися до професіоналів, тобто в хімчистку. Хутро витримує 4-6 хімчисток, тому намагайтеся не зловживати. При хімічній чистці виріб занурюють в розчин. Якщо потрібно «освіжити» хутро в кінці сезону, краще провести поверхневу суху чистку. Звертайтеся в хімчистки, що спеціалізуються на чищенні хутряних виробів. Зберігайте ярлички і пам'ятку по догляду, які додаються при покупці. На ярличках позначений найбільш підходящий спосіб чистки вироби.
Зверніть увагу
Головне при догляді за хутряними виробами - не замочивши кожевую тканину хутряний шкурки - мездру. При висиханні міздря деформується, і часом шапку залишається лише викинути. Якщо міздря все ж намокла, ні в якому разі не сушіть її феном або біля батареї. Прати хутро можна!
Корисна порада
Якщо ви ненароком забруднили хутро, то чим швидше ви його вичистіть, тим більша ймовірність того, що виріб знайде колишній від.Белий хутро завжди жовтіє з часом, чистка тут не допоможе. Пожовклу білу шапку можна тільки повністю перефарбувати, зверніться до фахівця. Якщо вигорів коричневий або чорний хутро, подкрасьте його спеціальною аерозольною фарбою для меха.Подклад хутряної шапки краще замінити, так як випрати його, не замочивши мездру, дуже сложно.Храніте норкову шапку в напівтемному приміщенні з хорошою циркуляцією повітря.