Як підвищити рівень адреналіну.

Адреналін - це гормон, який виробляється залозами. Це речовина викидається в кров, коли ми потрапляємо в екстремальну ситуацію. Вважається, що в такі моменти істотно активізуються як фізичні, так і розумові здібності людини. Цікаво, чи не так? А як підвищити рівень адреналіну своїми силами?
Вам знадобиться
  • - клуб за інтересами для занять спортом
Інструкція
1
Вивчіть ознаки підвищення адреналіну. До них відносяться: підвищення тиску, звуження судин, прискорення частоти скорочень серця, розширення зіниць. Можете здати кров на аналіз, і дізнатися свій рівень адреналіну. Якщо він вище допустимої норми, не варто намагатися підвищити його штучно.
2
Спробуйте зайнятися екстремальними видами спорту. Це може бути сплав по гірській річці на байдарці, стрибки з парашутом, автомобільні гонки, кінний спорт. Обов'язково знайдіть хорошого тренера. Вибирати вид спорту будете тільки ви, грунтуючись на своїх уміннях і фізичній формі. Тільки майте на увазі - після сильного викиду адреналіну ви не зупинитеся. Вам захочеться повторювати ці відчуття знову і знову. Ви забудете про алкоголь і ніколи не задумаєтеся про наркотики, проте вам доведеться підтримувати свої емоції на високому рівні перевіреним раніше способом.
3
Покатайтеся на атракціонах. Колесо огляду, високі гойдалки, гірки-американки - це прекрасний спосіб підстьобнути свій адреналін. Багатьом подобаються стрибки з тарзанки, однак це досить небезпечний захід, часто не відповідне допустимим нормам безпеки.
4
Займіться сексом зі своєю коханою людиною в несподіваному місці. Страх бути захопленими викликає прилив адреналіну. Чи не переступайте меж пристойності - ви не повинні ображати своєю поведінкою оточуючих.
Зверніть увагу
Люди, чиє життя розмірене й нудне, дуже часто схильні до депресій, вони погано сплять, часто сумують. Їх складно здивує чимось, що не рідко сміються і захоплюються чимось. Їм явно не вистачає адреналіну. На жаль, в медицині це речовина використовується тільки в разі проблем зі здоров'ям, наприклад, при недостатності нирок, при сильній алергії, при спазму легких, під час операцій на серці, при кровотечах і так далі. Так що краще піднімати рівень адреналіну, літаючи на дельтаплані.