Як сделать.fps.

Frame per second (FPS) являє собою кількість кадрів в секунду, тобто частоту оновлення ігрової картинки на моніторі. Від цього значення залежить ефективність вашої гри в Counter Strike. Тому потрібно не тільки добре грати, а й знати, як правильно налаштувати свій комп'ютер, щоб здобути перемогу.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що оптимальне значення параметра FPS для Counter Strike - 101. Від цього параметра залежить точність вашого попадання по меті, яка рухається. Наприклад, якщо у вас значення 60, то ваша картинка на моніторі буде відрізнятися від реальності, тобто ви бачите гравця в одному місці, а реальне його місцезнаходження - трохи правіше або лівіше, тому як він знаходиться в русі.
2
Пропишіть в консолі дві команди, для того щоб переглянути фпс: fps_max 101, а також cl_showfps 1. Тепер подивіться на лівий верхній кут, в ньому з'являться цифри. Якщо значення 99, тоді вам змінювати Fps не потрібно. Якщо ж у вас 60 фпс, це може бути викликано обмеженнями, встановленими відкритий для CS 1.6.
3
Виконайте збільшення fps, для цього скачайте і встановіть останні драйвера для відеокарти. Далі перейдіть в властивості екрану і в настройках відеокарти відключіть вертикальну синхронізацію. Клацніть «Застосувати».
4
Перейдіть в головне меню, виберіть опцію «Виконати», введіть Regedit, потім знайдіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE і відкрийте гілку, відповідну вашій відеокарті, наприклад,/NVIDIA Corporation/Global/NVTweak. Створіть ключ, надайте йому ім'я NvCplDisableRefreshRatePage, встановіть для нього значення 0.
5
Викличте властивості робочого столу, перейдіть в налаштування відеокарти, знайдіть пункт Refresh Rate Overrides. Встановіть прапорець у пункті Override refresh rates, напроти потрібного дозволу, який використовується в КС, встановіть частоту 100 Гц. Зверніть увагу, що даний параметр повинен відповідати типу монітора.
6
Пропишіть значення фпс у самій грі. Для цього клацніть правою кнопкою миші по виконуваного файлу ігри, виберіть пункт «Властивості». Потім клацніть по кнопці «Встановити параметри запуску». Пропишіть тут наступне: -freq 75 або 100 (залежить від параметрів вашого монітора).