Як встановити квест-хелперів.

Квест-хелпер це аддон для популярної онлайн-ігри World of Warcraft. Це один з найбільш корисних і кращих аддонів для цієї гри, його основне призначення - показувати на карті, куди йти для виконання квесту і що потрібно зробити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернет;
  • - клієнт World of Warcraft.
Інструкція
1
Запустіть браузер, перейдіть за наступним посиланням для завантаження та встановлення квест- хелпер а: http://www.questhelper.ru/download.html. У вікні, виберіть свою версію World of Warcraft і клацніть по посиланню «Завантажити». Виберіть місце збереження файлу. Натисніть «ОК» і дочекайтеся завершення завантаження.
2
Зайдіть в папку з встановленим клієнтом World of Warcraft, щоб встановити Quest Helper. Вийміть скачаний архів з квест- хелпер ом в папку Interface/AddOns клієнта. Далі підключіть аддон в самому клієнті World of Warcraft.
3
Запустіть гру, виконайте вхід за допомогою свого логіна і пароля, потім перейдіть на сторінку вибору персонажа. Клацніть в лівому нижньому кутку по кнопці «Модифікації». У вікні будуть показані всі доступні аддони для гри World of Warcraft. Встановіть прапорець біля аддона Quest Helper, цим самим ви додасте його в автозавантаження з запуском гри.
4
Виконайте настройку квест- хелпер а, для цього в чаті гри введіть команду/qh settings. Ця команда відкриває список налаштувань аддона. Список доступних команд можна отримати за допомогою введення в чат/qh help. Для встановлення кнопки Quest Helper'а на карті світу використовуйте команду/qh button.
5
При необхідності включіть функцію, яка буде відображати інформацію про об'єкти/цілі в підказках про монстрів і предметах, для цього скористайтеся командою/qh tooltip. Для виведення списку всіх доступних оновлених квестів введіть команду/qh nag. Щоб відобразити тільки ті завдання, які відповідають вашому рівню, скористайтеся командою/qh filter level.
6
Щоб змінити розмір іконок на екрані, введіть/qh scale і значення відсотка. Перейдіть на сайт http://www.questhelper.ru/command.html, щоб переглянути повний список доступних команд для аддона.