Як прибрати інверсію. ноутбук інверсія мишки.

Інверсія миші - це своєрідне робочий стан, коли вона функціонує «навпаки». Тобто ви рухаєте мишу вправо, а курсор веде вліво, і навпаки. Здавалося б, навіщо таке треба? Насправді ця функція дуже зручна для любителів комп'ютерних ігор і допомагає лівшам при роботі на комп'ютері. Але що робити, якщо інверсія заважає вам? Прибрати її не складе ніяких труднощів, треба лише визначити причину її виникнення.
Інструкція
1
Зайдіть в настройки миші. Там буде пункт управління інверсією миші (включити/виключити). Натисніть на кнопку вимикання інверсії. Точно таким же чином можна і включити інверсію , регулюючи її по осях Ікс і Ігрек (пересуньте відповідні повзунки вправо). Інверсія миші осінь зручна для комп'ютерних ігор, але не в звичайному режимі роботи.
2
Якщо в панелі управління в настройках миші нічого подібного не знайшлося, натисніть «Пуск», потім «Виконати» (або win + r) і введіть там regedit. Знайдіть шлях HKEY_CURRENT_USERControl PanelMouse і подивіться в значення SwapMouseButtons. Якщо там коштує 1, то поміняйте значення на 0, тоді інверсії не буде.
3
Якщо інверсія з'явилася раптово, то зробіть відкат системи назад (бекап) на той час, коли, по-вашому, інверсії не було.
4
Спробуйте видалити миша через диспетчер. Потім вичистіть реєстр Ccleaner або чим-небудь посильніше. Перезавантажте комп'ютер і підключіть/встановіть миша заново. Тоді вона повинна заробити «з чистого аркуша» і без всякої інверсії.
5
Скачайте і переустановите драйвер для вашої мишки. Також проблема може полягати взагалі в найпростішому - якщо у вас бездротова миша, то в ній могли просто напросто сісти батарейки, що вплинуло на коректність її роботи. В даному випадку - на виникнення небажаної інверсії. Поміняйте батарейки і протестуйте контролер.
6
Зайдіть в меню пуск/налаштування/панель управління. Там виберіть Миша і вкладку «Кнопки». Цілком можливо, що там стоїть галочка біля пункту "для лівші». Якщо це там, поставте галочку поруч з «для правші», і інверсія пропаде (або навпаки, якщо ви - лівша). У деяких іграх є спеціальна функція для відключення інверсії. Зайдіть в пункт меню управління контролером і виберіть кнопку інверсія? відключити.