Як включити сервер через консоль.

Якщо у вас встановлений сервер Counter Strike, то вам відомо, що звичайний його запуск призводить до споживання великої кількості ресурсів. Тому ви можете скористатися альтернативним способом запуску - за допомогою консолі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - сервер Counter Strike.
Інструкція
1
Створіть ярлик для файлу hlds.exe. Даний файл розташовується, як правило, за наступним шляхом: C:/Program Files/Valve. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Створити ярлик».
2
Далі викличте на ярлику контекстне меню, виберіть поле «Об'єкт», після шляху до запускаємо файл введіть наступну пропозицію для того, щоб запустити сервер через консоль: - game «Назва гри» -console -insecure + maxplayers «Введіть максимальну кількість гравців на сервер е» + sv_lan 1 + port «Введіть порт» + map «Введіть назву карти, з якої відбувається запуск сервер а з консолі. Властивість console означає консоль ний режим.
3
Скористайтеся додатком HLDS Console. Дана програма спростить запуск сервер а в режимі консолі. Завантажте її за наступним посиланням http://makeserver.ru/engine/download.php?id=428 або з будь-якого аналогічного тематичного сайту. Дочекайтеся завершення завантаження і скопіюйте файл програми в папку з встановленим сервер ом Counter Strike. Потім запустіть його, щоб налаштувати запуск сервер а CS.
4
Встановіть налаштування запуску сервер а у вікні програми. В поле «Гра» зі списку виберіть назву гри - Counter Strike. В наступному полі введіть ім'я свого сервер а. Потім виберіть карту, з якої починається запуск, або ви можете встановити прапорець «Випадкова карта».
5
Далі виберіть тип сервер а, наприклад, «Інтернет» або «Локальна мережа», введіть ваш IP-адресу сервер а. В наступному полі введіть значення максимальної кількості гравців. Далі впишіть порт.
6
При необхідності встановіть Rcon-пароль і встановіть прапорці «Захист» для включення вбудованого антічіта. Встановіть також прапорець "Запустити в згорнутому вигляді», щоб після старту сервер відразу ж сворачивался в системний трей. Виберіть пріоритет запуску сервер а «Високий» і натисніть «Запустити».