Як підключити мікшерний пульт до комп'ютера. Як підключити до комп'ютера мікшер.

Багато починаючі музиканти задаються питанням, як підключити мікшерний пульт до багатоканальної «звуковуху». Який пульт підібрати і як забезпечити налагоджену роботу всіх студійних компонентів? Залежно від виду пульта способи підключення будуть трохи відрізнятися.
Інструкція
1
Скоммутіруйте мікшерний пульт і карту. Якщо у вас багатоканальна звукова карта і, припустимо, 8-гніздовий пульт , то зробіть підключення наступним чином. Так як одне мікшерний гніздо має властивості як входу, так і виходу, а в звуковій карті ці властивості представлені окремими гніздами, спаяти 8 музичних кабелів (в принципі, можна купити і готові). Усередині кожного кабелю повинні знаходитися по 2 сигнальних дроти. Після цього «ограни» їх двадцятьма чотирма джеками (штекерами). Вісім з них - стерео (для мікшера), а шістнадцять - моно (для звукової карти).
2
Щоб підключити микшер до комп'ютеру, використовуйте два кабелю типу «тюльпан-миниджек» і підключіть до входів мікшера виходи звукової карти. Після цього у встановленій програмі-емуляторі виставте опцію використання зовнішнього мікшерного пульт а і приступайте до роботи. Для підключення мікшера, в будь-якому випадку, потрібна багатоканальна звукова карта з 2 або більше аудіовиходами. Віртуальна дека А на Tractor`е або VirtualDJ гратиме на перший вихід, а В - на другий вихід. Сигнал, що йде від них, буде надходити точно так само, як і від реального плеєра або вінілової вертушки.
3
Придбайте спеціальні кабелі для комутації. Усередині них має бути прокладено два сигнальних проводка. На кабелі встановлюється певна кількість гнізд, і проводиться підключення. Таким чином, використовуючи різні драйвери, можна здійснити виведення відразу декількох незалежних аудіоканалів. Так ви забезпечите ефект мультитрековий звукового відтворення.
4
Якщо у вас USB- пульт , просто підключіть його до USB-виходу комп'ютера. Це новинка серед мікшерів, і, безперечно, є найзручнішим засобом. Звичайно, з таким пульт ом трохи страждає якість відтворення, але такий варіант цілком підійде для репетицій і запису демо-альбомів.
Сучасний музикант, який працює з електронними музичними форматами, не може обійтися у своїй творчості без комп'ютерних технологій так само, як не може обійтися і без спеціалізованого музичного обладнання. Щоб удосконалити свою роботу і зробити створення музики ще більш цікавим і багатогранним, музиканти підключають до комп'ютера мікшерні пульти, що дає їм масу нових можливостей.
Інструкція
1
Для початку ознайомтеся із задньою панеллю вашого мікшера, на якій знаходиться кілька входів і роз'ємів.
2
При підключенні до мікшера комп'ютера, ваша машина стане джерелом сигналу - наприклад, якщо підключити його в лінійний вхід відповідним кабелем Line In. Після такого підключення комп'ютер дасть на один з каналів стерео-сигнал.
3
Щоб записувати музику через комп'ютер, підключіть до роз'єму комп'ютера вихід Master або Booth, використовуючи кабель, на одному кінці якого знаходиться стерео-джек 3,5, а на іншому - два RСA-роз'єму. Підключення в даному випадку також йде через лінійний вхід.
4
Ці способи підключення будуть єдино можливими для вашого комп'ютера, якщо у вас встановлена звичайна, а не багатоканальна саундкарти. Використовуючи карту, ви можете вивести на два канали мікшера два стерео-сигналу для більш якісного комп'ютерного зведення звуку.
5
Щоб впливати на параметри комп'ютерних програм для роботи зі звуком через мікшер, потрібно, щоб у мікшера був USB-вихід, або, щоб він підтримував midi.
6
В будь-якому випадку, підключення мікшера до комп'ютера за допомогою звукового кабелю є найбільш оптимальним і універсальним варіантом, який не можна замінити тільки лише USB-підключенням пристрою до комп'ютера.