Як створити віддалений сервер. створення віддаленого сервера.

Щоб створити віддалений сервер, насамперед потрібно змінити налаштування операційної системи та брендмауера, щоб було можливе використання запитів портів, які будуть задіяні в роботі віддаленого сервера.
Інструкція
1
Перейдіть в меню кнопки «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». Щоб створити віддалений сервер , вам потрібно налаштувати віддалені підключення таким чином, щоб вони були дозволені і фіксувалися в базі сервер а звітів. В командний рядок впишіть наступне: Microsoft SQL Server 2008 R2.
2
У вікні відкрийте вкладку «Засоби настройки». У ній перейдіть до розділу «Диспетчер конфігурацій сервер а SQL». Після цього знайдіть вузол «Мережева конфігурація сервер а SQL». Розгорніть його подвійним кліком лівою кнопкою миші.
3
Виберіть пункт «Протоколи», щоб зробити віддалений сервер . У ньому включіть протокол TCP/IP. Перезапустіть служби сервер а SQL, щоб встановлені налаштування вступили в силу. Зайдіть в меню кнопки «Пуск». Тепер вам потрібно активувати віддалене адміністрування в firewall вашої системи.
4
Виберіть пункт «Виконати». В командний рядок впишіть наступне: netsh.exe firewall set service type = REMOTEADMIN mode = Enable scope = ALL і натисніть клавішу Enter. Знову перейдіть в меню кнопки «Пуск».
5
Виберіть пункт «Панель управління». На цей раз вам потрібно налаштувати дозвіл DCOM для віддаленого доступу до утиліт WMI. Двічі клікніть по пункту «Адміністрування». У вікні, перейдіть у вкладку «Служби компонентів».
6
Знайдіть вузол «Комп'ютери», розкрийте його, виберіть пункт «Мій комп'ютер». У пункті «Дії» знайдіть вкладку «Властивості». Щоб налаштувати віддалений сервер виберіть пункт «Безпека СОМ», а потім натисніть кнопку «Редагувати обмеження» в розділі «Дозволи на запуск і активацію».
7
Впишіть ім'я користувача і натисніть кнопку Ок. Розкрийте вузол «Дозволи для користувача або групи». Встановіть прапорці біля пунктів «Дистанційна активація» і «Віддалений доступ». Натисніть кнопку Ок. Потім змініть параметри WMI сервер а. Поверніться до пункту «Керування комп'ютером» у розділі «Адміністрування».
8
Відкрийте вкладку «Безпека». Розкрийте знаходяться там папки, потім виділіть папку Admin і знову натисніть кнопку «Безпека». Активуйте пункти: «Включити обліковий запис», «Включити віддалено», «Прочитати безпека». Натисніть кнопку Ок.