Як зробити периферійну базу центральній.

Якщо порівнювати периферійну і центральну бази в програмі «1С: Підприємство», то їх відмінність полягатиме лише в файлах 1SDBSET.DBF. Вони зберігають список всіх баз для центральної бази, а для периферійної - два записи, і є індикатором для цих видів баз. Таким чином, щоб переробити периферійну базу, необхідно просто модифікувати файли.
Вам знадобиться
  • - «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Відкрийте з бази файл під ім'ям 1ssystem.dbf, припустимо, у програмі Excel. Очистіть значення в поле DBSIGN, а потім збережіть. Таким чином, база з периферійної перетвориться на звичайну, і її знову можна зробити центральною, але доведеться знову вивантажувати периферійні.
2
Поміняйте значення периферійної бази на значення центральної відповідно. У _1SDBSET таблиці існує поле DBSTATUS, що може приймати такі значення: Р - Центральна, М - Поточна, N - Периферійна (непроініціірованная), С - Периферійна. Міняєте значення - і база змінюється на центральну.
3
Зайдіть в пункт «Плани обміну» і виберіть там «Встановити головний вузол». Були такі ситуації, що під час операції вискакувала помилка блокування інформаційної бази даних. Цілком можливо, що інформаційна база в такому випадку зайнята обробкою іншого завдання. У такому випадку виженете всіх користувачів з бази, або вийдіть з конфігуратора.
4
Якщо ви хочете зробити звичайну базу з розподіленою, видаліть файли 1SUPDTS.DBF, 1SDWNLDS.DBF, 1SDBSET.DBF і файли * .CDX, які їм відповідають. Також видаленню підлягає файл під ім'ям 1SSYSTEM.DBF. За великим рахунком, вам достатньо буде видалити 1SSYSTEM.DBF.
5
Після того як ви видалили вказані файли, відновіть точку актуальності. Для цього вам треба буде запустити програму в монопольному режимі роботи. Цей прийом ніде Недокументовані, але, як не дивно, він дійсно працює. Іноді для чистоти експерименту на всякий випадок слід стерти всі dbf-файли (так буде надійніше).
6
Видаліть файли 1SDBSET.DBF і 1SDBSET.CDX. Вся інформація про розподіл зберігається у файлі 1SDBSET.DBF. Після того як ви видалили файли, доведеться заново створювати периферійні образи. Точно так само ви можете поміняти ідентифікатори баз в 1SDBSET.DBF.