Як зробити радіокеровану човен.

Хтось любить парашутний спорт, хтось займається спелеологією, хтось грає в баскетбол ... А якщо вам цікаві човна, і ви були б не проти взяти участь у мініатюрної регаті, то у вас є відмінна можливість зробити модель радиоуправляемой човни своїми руками.
Інструкція
1
Почніть з будівлі корпусу майбутньої човна. Він повинен складатися з поздовжнього і поперечного набору обшивки. Для будівлі шпангоутів скористайтеся фанерою товщиною 3-4 мм. В сумі товщина повинна складати 7-8 мм, а транцевой дошка - приблизно 5 мм. Для проклейки використовуйте клей ПВА або епоксидну смолу.
2
Стрингери вирізуйте з соснових рейок з перетином 5х5 мм, поздовжні перебирання з 2-міліметрової фанери і кіль з фанери товщиною в 8 мм. Зберіть каркас на епоксидному клеї і добийтеся, щоб він був абсолютно симетричним. Після проклейки вирівняйте остов шкіркою і напилком.
3
Обшийте каркас міліметрової фанерою. Моторама радіогліссера повинна складатися з 2 брусків з бука товщиною в 6 мм. Прикрутите до них дюралюмінієві кронштейни з отворами під різьбу для кріплення лапок двигуна.
4
Оберіть двигун для моделі. Рекомендовані двигуни - ЦСТКАМ-2.5к або Талка-2,5. Обертання шестерним редуктором передається на гребний вал з передачею 0,5. Провідну шестерню і пусковий шків закріпіть на валу двигуна. Зубчасте ведене колесо закріпіть консольно на 2х підшипниках, які встановлені в обойму. Її в свою чергу закріпіть на дюралюмінієвих кронштейнах на мотораме двигуна.
5
За гвинтом встановіть патрубок, який з'єднайте з гумовою трубкою з сорочкою для того, щоб забезпечити охолодження двигуна. Дюралюмінієва труба повинна бути діаметром 8х1 мм. З двох сторін в неї запресуйте підшипники ковзання з фторопластових або текстолітових втулок.
6
Для того щоб знизити рівень шуму, оклейте моторний відсік зсередини мікропористої гумою, а резонансну трубу постачите глушником. Відсік для радіоапаратури виконайте герметично. На висновки тяги рульових машинок надіньте гумові панчохи (використовуйте їх від пір'яних ручок). Закріпіть шістьма гвинтами кришку відсіку з гумовим ущільненням. Припаяйте перо керма до Балер будь-яким твердим припоєм. Кермо повинен бути з латунного дроту 4мм в діаметрі.
7
Паливний бак спаяти з 0,3 міліметрової білої жерсті. Об'ємом він повинен бути приблизно 100 кубічних сантиметрів. Подачу здійсните допомогою наддуву з катера двигуна, однак пальне може подаватися і самопливом.