Як запустити скрипт vbs.

Vbs скрипти зазвичай застосовуються, щоб обробляти дані, управляти системою, працювати з обліковими записами комп'ютерів і користувачів. Також вони допомагають взаємодіяти з офісними додатками, працювати з базами даних. Загалом, незамінна область для будь-якого програміста.
Інструкція
1
Запустіть файл з розширенням * .vbs подвійним кліком миші або викличте його по імені в консолі. Для цього зайдіть в меню пуск/виконати і наберіть шлях до необхідного файлу в віконці. Це самий звичайний текстовий документ, який легко можна правити в блокноті. Даний метод самий зрозумілий і простий, але іноді в силу певних обставин він не спрацьовує (система не підтримує формат, злетіла кодування і т.д.).
2
Якщо файл з розширенням * .vbs не відкривається, перевірте наявність інтерпретаторів мови VBS. Їх в системі має бути два: консольний CScript і віконний WScript (разом вони - Windows Script Host або WSH). Вони, по ідеї, повинні відразу встановлюватися разом з системою, але іноді так виходить, що вони або пошкоджені, або взагалі не встановлені (може бути на старих версіях систем). Якщо інтерпретаторів немає в наявності, встановіть їх на свій комп'ютер і запустіть скрипт подвійним клацанням миші.
3
Створіть звичайний текстовий файл з розширенням txt. Скопіюйте туди даний текст: Sub Run (ByVal sFile) Dim shellSet shell = CreateObject ("WScript.Shell") shell.Run Chr (34) & sFile & Chr (34), 1, falseSet shell = NothingEnd SubRun "C:/Program Files/FileZilla FTP Client/filezilla.exe "Природно, шлях замінюєте своїм виконуваним файлом. Потім перейменуйте створений раніше txt-файл на vbs розширення. Для перевірки клацніть два рази по ньому мишкою, і по зазначеному шляху запуститься програма.
4
Для того щоб звернутися до методу Windows Script Host, об'єкт і метод з потрібними параметрами (через крапку). Властивості WSH вказуєте також, але їх можна і призначати і зчитувати в змінні і інші властивості. Завжди враховуйте тип даних властивостей і змінних, в іншому випадку сценарій буде видавати помилку про несумісність типів даних.