Як зняти головку R270.

Дуже часто, коли принтером не користуються тривалий час, він перестає приймати папір, моргає всіма лампочками і взагалі не друкує. Це значить, що прийшов час змінити друкувальну головку. Це можна покласти на майстрів сервісного центру, а можна зробити і самостійно, щоб не платити зайві гроші.
Інструкція
1
Зніміть лоток для подачі паперу. Кришку знімати при цьому не обов'язково. Просто відкрийте засувку, притиснувши її пальцем, і витягніть на себе лоток. Після цього, викрутивши шурупи, демонтуйте фальш-панелі. Зверніть увагу, що під шурупами також маються засувки - трохи натисніть на них, і пластик отогнется. Візьміться за край боковини і рухайте панель від себе. Щоб зняти фальш-панель з іншого боку виконайте такі ж дії.
2
Зніміть рамку USB. Для цього одночасно потягніть її вгору і назад. Під нею розташовані шурупи, які фіксують корпус. Викриття обидва шурупа і демонтуйте верхню частину корпусу. Далі ви побачите засувки, які треба одночасно затиснути і потягнути на себе пластмасу. Після цього можна зняти кришку принтера, потягнувши її вгору.
3
Розблокуйте каретку, щоб демонтувати вузли. Знайдіть всередині принтера в лівому куті велику білу шестерінку. Обережно обертайте її руками, щоб розблокувати. Виконуйте всі операції, попередньо вимкнувши принтер з мережі. Перед тим, як увімкнути принтер, переконайтеся в правильному розташуванні каретки - засуньте її на парковку.
4
Вимкніть всі електричні шлейфи і демонтуйте запобіжні пластини, які розташовані з внутрішньої і зовнішньої сторони каретки. Зніміть також контактний блок живлення чіпів. Щоб це зробити, відсуньте каретку вправо до упору, одночасно затискаючи засувку. Підніміть блок вгору і демонтуйте його праву частину.
5
Відсуньте каретку вліво до упору і точно також зніміть блок живлення чіпів з лівого боку. Перед вами з'явиться друкуюча головка, яка кріпиться трьома болтами. Викрутити їх, вийміть з Коннектер шлейфи, після чого зніміть головку .
6
Замініть головку і зберіть принтер в зворотному порядку. Якщо ви виробляєте цю операцію вперше, то для зручності і гарантії вірною складання записуйте всі свої кроки, щоб потім в точності їх повторити і не залишити «зайвих» деталей.
Буває так, що після тривалої бездіяльності струменевий принтер, замість того щоб почати друк, моргає всіма лампочками відразу і папір приймати не хоче. Техніка таким чином сигналізує про те, що пора міняти голівки.
Вам знадобиться
  • - Принтер Epson r270;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
По-перше, зніміть лоток для паперу, кришка при цьому, вам не завадить. Розстебніть засувку, притискаючи її великим пальцем, іншою рукою притягну лоток до себе.
2
По-друге, демонтуйте фальш-панелі. Викриття шурупи і зніміть їх. Під шурупами теж є засувки, трохи натисніть на них, пластмаса прогнеться. Тримайтеся за край боковини та сдвигайте панель в напрямку від себе. Для зняття панелі з іншого боку виконуйте аналогічні дії.
3
Далі ви побачите рамку USB, яка теж підлягає демонтажу. Щоб зняти рамку, потягніть її вгору і одночасно тому. Під рамкою знаходяться шурупи, що фіксують корпус. Шурупів два, вони є з обох сторін принтера і знаходяться ззаду. Викриття шурупи і зніміть верхню частину корпусу. Шурупи фіксують засувки, посуньте їх двома руками одночасно. Натисніть на корпус по краях і потягніть пластмасу. Як тільки корпус зрушиться, зніміть кришку принтера по напряму вгору.
4
Демонтуйте вузли каретки. Для початку, розблокуйте її. Всередині принтера, в найдальшому лівому куті є велика біла шестерня. Акуратно обертайте цю шестерню руками, врахуйте, процедура повинна проводитися на вимкненому принтері. Перед вимиканням принтера перевірте, місцезнаходження каретки - вона повинна бути засунута на парковку.
5
Далі вимкніть усі видимі електричні шлейфи, зніміть запобіжні пластини - вони знаходяться з зовнішньої і внутрішньої сторони каретки. Зніміть контактний блок чіпів. Для цього виведіть каретку до упору вправо, вставте викрутку, одночасно натискаючи на засувку. Підніміть контактний блок чіпів вгору і зніміть праву його частину.
6
Пересуньте каретку до упору вліво. Зніміть контактний блок чіпів з лівого боку аналогічно правому.Перед вами друкуюча головка. Отвинтите болтики, їх має бути три штуки. Вийміть шлейфи з конекторів і зніміть друкувальну головку.
Зверніть увагу
Якщо принтер перестав виводити один з квітів, перевірте наявність чорнила в картриджах. Почистіть картриджі, якщо фарба в них виявилася цілою.
Корисна порада
Щоб струменевий принтер прослужив довго, пропускайте час від часу пару аркушів тексту, навіть якщо він вам не потрібен. Ви уникнете повне висихання друкуючої головки.