Як додати матеріали vray.

Для створення тривимірних зображень програма 3D MAX використовує vray матеріали. Ці матеріали можна створити самостійно або завантажити з інтернету, заощадивши тим самим досить багато часу.
Інструкція
1
За допомогою будь-якого зручного для вас пошукового ресурсу знайдіть і скачайте з інтернету vray матеріали . Це зробити буде нескладно, враховуючи, що програма 3D Max зараз дуже популярна. У зв'язку з цим існує безліч vray матеріалів, як аматорського виробництва, так і від офіційного розробника. Ці матеріали по типу установки можна умовно розділити на дві категорії: з інсталятором і «голі». Щоб додати vray матеріали з інсталятором, вам не знадобиться додаткове програмне забезпечення, на відміну від цих же матеріалів в чистому вигляді. Після того як архів з vray буде викачаний, не поспішайте його розпаковувати, потрібно зробити деякі кроки.
2
Вимкніть антивірус. Це потрібно для того, щоб архів з vray міг спокійно розпакувати. Більшість антивірусних програм чомусь бачать в подібному вигляді файлів загрозу для комп'ютера. Перш ніж відключити антивірус, не забудьте закрити інтернет-з'єднання. Оскільки, відключаючи антивірус, ви робите ваш персональний комп'ютер беззахисним для шпигунських програм і вірусних атак.
3
Розпакуйте архів зі викачаними матеріалами. Якщо в архіві є інсталятор, запустіть його, щоб встановити vray матеріали . Для цього просто періодично натискайте кнопку "Далі". Дочекайтеся закінчення установки.
4
Скачайте з інтернету програму GetYouWant в тому випадку, якщо вам дісталися «голі» vray матеріали . Встановіть її на ваш персональний комп'ютер, потім запустіть. Вкажіть шлях до файлів, які вимагають установки. Дочекайтеся, поки vray будуть додані до бібліотеки програми 3D Max.
5
Запустіть редактор тривимірних зображень. Натисніть клавішу F10. З'явиться вікно зі списком усіх доступних vray матеріалів. Серед них ви знайдете і ті, які були недавно встановлені. Виберіть їх зі списку і починайте творити.