Як підняти сервер терміналів.

Для програм корпоративного використання головним критерієм оцінки їхньої функціональності є швидкодія. Для забезпечення віддаленого доступу до програми необхідний сервер терміналів. Внаслідок перевантаження або неправильної настройки цей сервер може «лягти».
Інструкція
1
Встановіть сервер терміналів до того, як встановите багатокористувацькі програми. Це пов'язано з установками загального доступу до окремих програм. Якщо ви встановите сервер першим, це значно полегшить настройку доступу до загальних програм.
2
Запустіть стандартний інструмент операційної системи Windows «Управління сервер ом». В ньому виберіть пункт «Додати або видалити роль». Вам потрібно вибрати особливу конфігурацію створення ролі, щоб встановити сервер терміналів. Після того як потрібна конфігурація буде обрана, натисніть кнопку «Далі». Перезавантажте комп'ютер.
3
Зверніть увагу на те, що ліцензія на сервер видається всього на 120 днів. Не забудьте встановити сервер ліцензування, в іншому випадку по закінченню зазначеного періоду вам доведеться підняти сервер терміналів. Перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Панель управління».
4
У вікні, двічі клацніть по іконці «Установка та видалення програм». Перейдіть у вкладку «Установка компонентів Windows». Запуститься майстер компонентів операційній системі. У списку знайдіть пункт «Ліцензування сервер а терміналів». Поставте біля нього галочку. Завершіть установку.
5
Перейдіть в меню кнопки «Пуск». Знайдіть пункт «Адміністрування», а в ньому «Ліцензування сервер а терміналів». У пункті «Дії» натисніть «Активувати». з'явиться анкета. Внесіть в неї всі необхідні відомості. Збережіть. Після цього з'явиться вікно «Вид ліцензування».
6
Оберіть тип ліцензії, вкажіть дані по ній. Приступите безпосередньо до налаштування сервер а терміналів. У пункті «Адміністрування» виберіть «Налаштування служб терміналів». Перейдіть у вкладку «Властивості підключення RDP-tcp». Потім перейдіть у вкладку «Загальні» виберіть рівень безпеки.
7
Якщо даний термінал буде використовуватися у внутрішній мережі, то настройки в цій вкладці залиште без змін. У вкладці «Віддалене управління» відмініть пункт «Запитувати дозвіл користувача» і встановіть «Взаємодія з цим сеансом».