Як підсушити рану.

Раной називають порушення цілісності шкірного покриву, слизових оболонок або органів тіла. Їх поділяють на поверхневі і глибокі. У домашніх умовах можна лікувати тільки поверхневих ран невеликої площі пошкодження. Свіжі пошкодження завжди інфіковані патогенною мікрофлорою, яка викликає запальний процес. Швидкому очищенню рани сприяє придушення діяльності мікроорганізмів.
Вам знадобиться
  • - кора верби, ріпчаста цибуля, мед;
  • - ягоди суниці;
  • - ягоди журавлини;
  • - вершкове масло топлене, прополіс.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно забезпечити спокій поверхні рани, тобто перев'язки не повинні бути частими. Під час перев'язок необхідно використовувати антисептичні речовини як місцево в рану , так і внутрішньом'язово або орально. У лікарняних умовах проводять дезинтоксикацию організму і стимулювання імунобіологічних реакцій. З цією метою роблять переливання невеликих порцій крові. Також вводять стафілококовий анатоксин, гіперімунні сироватки. Проводять заходи щодо руйнування нежиттєздатних тканин протеолітичними ферментами тваринного і бактеріального походження у вигляді розчинів або порошку. Дані заходи призводять до стабілізації стану, г рану ляции рани, що дозволяє перейти до заходів, що підсилює регенерацію тканин.
2
Лікування засобами народної медицини можна здійснювати тільки для поверхневих ран, коли мине загроза запального процесу. Для лікування погано гояться, які мокли ран приготуйте наступний засіб. Подрібніть головку ріпчастої цибулі середнього розміру і змішайте зі столовою ложкою сухої, подрібненої до порошкоподібного стану, корою верби. Залийте суміш склянкою киплячої води і настоюйте протягом 8-10 годин. Потім процідіть і змішайте з рівною кількістю меду. Суміш зберігайте в холодильнику. Робіть пов'язки з даним складом.
3
При гнійних ранах, для їх очищення і підсушування, можна накладати пов'язку з розім'ятими ягодами суниці.
4
Для очищення і загоєння гнійних ран можна використовувати свіжий сік ягід журавлини.
5
Прекрасно очищає і підсушує рану пов'язка з медом. Кращим для лікування вважається мед, взятий в місцях зростання великої кількості тополь і липи.
6
підсушують ефектом володіє мазь прополисная. Для її приготування візьміть 100 грамів вершкового топленого масла і 20 грамів прополісу. Охолоджений прополіс натріть на тертці і помістіть з топленим маслом в каструльку, її поставте на киплячу водяну баню. Після перетворення масла і прополісу в однорідну масу помістіть мазь в стерильну баночку, зберігайте її в холодильнику. Робіть пов'язки з приготовленою маззю 2 рази на день, і рана швидко очиститься, підсохне і заживе без утворення рубців.
Зверніть увагу
Рана зазвичай інфікується гнійними бактеріями, але бувають також випадки потрапляння в неї палички правця, яка знаходиться в землі, пилу, посліді. Також існує небезпека розвитку газової гангрени.
Корисна порада
З будь раною, навіть якщо вона здасться вам безпечною, необхідно все-таки звернутися в медичний заклад. Там проведуть адекватну оцінку стану рани і, якщо вона не становить загрози здоров'ю, відпустять на лікування додому, попередньо надавши першу допомогу.