Як накачати косі м'язи.

Підтягнутий живіт і відсутність жирових відкладень в області талії мрія не тільки жінок, але й чоловіків. Для досягнення своєї мети необхідно регулярно качати прес і косі м'язи живота. Тренуйтеся не рідше за 3 разів на тиждень, тоді міцні косі м'язи дозволять вам пишатися власними досягненнями.
Вам знадобиться
  • Гантелі вагою від 0,5 кг до 5 кг.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на талії. Нахиліться вперед, робіть кругові рухи, описуючи максимальну амплітуду навколо своєї осі. Повторіть вправу по 10 разів на кожну сторону.
2
Встаньте прямо, візьміть гантелі, руки опустіть вздовж тіла. З видихом максимально нахиліть верхню частину тіла вправо. На вдиху поверніться у вихідне положення. З наступним видихом опуститеся вліво. Повторіть вправу по 20 разів на кожну сторону.
3
Встаньте прямо, долоні розташуйте на плечах. На вдиху скрутити в талії вправо, на видиху поверніться назад. Повторіть скручування в ліву сторону. Вправа виконуйте в кожну сторону по 20 разів.
4
Ляжте на підлогу, руки заведіть за голову, ноги зігніть в колінах. На видиху напружте прес, підніміть верхню частину тіла і дотягніться лівим ліктем до правого коліна. На вдиху поверніться у вихідне положення. З наступним видихом підніміться і торкніться правим ліктем лівого коліна. Повторіть вправу 20 разів в кожну сторону.
5
Ляжте на спину, руки розведіть в сторони, прямі ноги підніміть вгору. З видихом опустіть ноги на підлогу праворуч, на вдиху підніміть ноги знову вгору. Повторіть вправу по 20 разів на кожну сторону.
6
Встаньте прямо, візьміть в руки гантелі, лікті зігніть і притисніть до тулуба. На видиху підніміть праву руку над головою, нахиліться вліво. З вдихом поверніться у вихідне положення. З наступним видихом нахиліться точно вправо, підніміть ліву руку над головою. Зробіть по 20 нахилів в кожну сторону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c-kkO60iCIA